Google rzekomo znalazł metodę na Adblocka.
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Od siebie napisze niewiele. U mnie w Firefox blokowanie reklam na youtube.com działa. Google zaczyna sobie śmiało poczynać.  Doszły mnie głosy, że Chrome stało się niestabilne na Windows 7. Przeglądarka szybciej przetwarza javascript oraz wdrożono zatrzymywanie reklam w formacie flash.(Flash Player ma wiele luk)Chromium automatycznie instaluje dodatki od Google(podobno jest to otwarty projekt?)
Odpowiedz
#2
Co jak co, ale akurat blokowanie wszelakich reklam jak leci niszczy trochę internetowy ekosystem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Najszybciej padną korporacje. (Google - 90% zysków to zgadnijcie co) Dobrze wykonana robota nie potrzebuje reklamy. Blokuje wszystkie. Nawet uznane strony potrafią wyświetlać niesmaczne lub szkodliwe treści.
Odpowiedz
#4
Ja tam rozumiem reklamy, ale od dawno reklamy są robione w natrętny i napastujący sposób osoby przeglądającą daną stronę i w takich wypadkach blokowanie jak najbardziej się należy, powinno nawet to być karana za takie reklamy.

Równie dobrze może ktoś ci wpie... na chama ulotkę do ręki czy do siatki.

Jeśli chrome wzmocni ochronę dla reklam równie przyczyni sie do strat użytkowników chrome.
Bo co jak co, ale tego ludzie najbardziej nie lubią jak reklam....
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#5
Ojj zdziwisz się, jak wielu ignoruje PUP na swoim kompie, tudzież nawet nie wie o istnieniu AdBlocka...
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości