Ciekawy e-mail, może ktoś sprawdzić?
#1
Wczoraj wieczorem dostałem taki list, na pocztę. Niestety nie mam wirtualnego systemu ani doświadczenia w badaniu takich spraw. Może ktoś się skusi i to spenetruje?

[email protected] napisał(a):Przedstawiamy ograniczoną czasowo akcje na wypróbowanie naszych skryptów, które pozwolą Ci m.in.:

Poznać hasło z jakiegokolwiek konta FB, GG, E-mail.

Zapraszamy do testów i komentowania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nasze aplikacje posiadają wysoką skuteczność ponad 70%. Każdej z aplikacji można użyć bezpłatnie tylko RAZ!

Pozdrawiamy, zespół

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#2
Ja także otrzymałem takiego lub podobnego emaila. Puśćiłem link w SBie ale nie robiłem nic więcej... nie interesują mnie takie rzeczy. A Ty wogóleklikałeś w link czy chodzi Ci o wypróbowanie owych programów na tamtej stronie ?
SSFW + Sbie
Odpowiedz
#3
Naciągają na płatne SMS, jak podasz numer i potwierdzisz na stronie to zapiszesz się do płatnej subskrypcji i 3 razy w tygodniu skasują cie po 6,15 zł za przysłanego do ciebie SMSa.
Odpowiedz
#4
Krixos, nie klikałem w linka.. przypuszczam , że to oszustwo Wink Interesuje mnie skala oszustwa.
zord, dzięki. Czyli wychodzi na to , że programiki to lipa, bo jakże inaczej Smile ...chodzi tylko o podanie nr fona.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości