Problemy z Comodo
#1
A jakie to błędy znalazłeś ? Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#2
W instalatorze znalazłem pewien błąd. Po wyrazie nie dajemy spacji, tylko od razu dajemy przecinek Smiley

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kolejny błąd. W kreatorze konfiguracji jest napisane "Comodo Internet Security daje CI" powinno być "...daje Ci". Są to jednak niewielkie błędy Smiley

Kolejny: W Firewall alert a konkretnie w Ocenie Threatcast jest napisane "Ten alert ojawił się", powinno być: pojawił się.

W głównym oknie programu w menu "Ochrona proaktywna" nie mieści się w okienku "Tryb czystego"- PC się nie zmieściło
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Plati napisał(a):W instalatorze znalazłem pewien błąd. Po wyrazie nie dajemy spacji, tylko od razu dajemy przecinek Smiley

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kolejny błąd. W kreatorze konfiguracji jest napisane "Comodo Internet Security daje CI" powinno być "...daje Ci". Są to jednak niewielkie błędy Smiley

Kolejny: W Firewall alert a konkretnie w Ocenie Threatcast jest napisane "Ten alert ojawił się", powinno być: pojawił się.

W głównym oknie programu w menu "Ochrona proaktywna" nie mieści się w okienku "Tryb czystego"- PC się nie zmieściło


Dodatkowo, jest napisane "(...) powinieneś zaakceptować tą umowę" powinno być "tę umowę"
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
Creer: Napisz dokładnie gdzie to jest to im na forum napiszę.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
"By zainstalować COMODO" lepiej by brzmiało: "Aby zainstalować COMODO".
Odpowiedz
#6
zarejestrujcie się na forum Comodo i piszcie uwagi i propzycje do tego wątku -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Co ciekawe u mnie nie występują nieścisłości o jakich piszecie Smile
Odpowiedz
#8
Pablosss pobierałeś z tego linku co podawałem?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Tak, dokładnie.
Odpowiedz
#10
A WY instalujecie ten CIS 3.9 bez modułu antywirusowego-prawda?
Czy ten program jest lepszy od Outpost Firewall Pro?
Czy nie obciąża bardziej systemu?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#11
Pablosss napisał(a):Tak, dokładnie.


Dziwne, przeinstalowalem i znowu to samo. Czy mozesz pokazać screena z głównego okna CIS ? Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
Może masz "lewą" wersję?
Odpowiedz
#13
Plati napisał(a):Czy mozesz pokazać screena z głównego okna CIS ? Sad


Jasne -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak instalowałeś tą wersję? Usuwałeś 3.8 i instalowałeś 3.9 czy robiłeś to w jakikolwiek inny sposób?
Odpowiedz
#14
Pablosss ty masz tylko sam firewall Smile a ja mam CIS z wylaczonym AV. Odinstlowalem, czyscilem rejestr, zainstalowalem nowa wersje.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Tłumaczenie jest jedno, niezależnie od tego czy ma się cały pakiet czy tylko jego część Smile
Odpowiedz
#16
ja miałem do testów zainstalowany CIS rc2, jak wyszła nowa wersja pobrało update i po restarcie już mam wersje final
jak na razie nie zanotowałem problemów z siecią
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Jeżeli chodzi o Internet z Oupostem, to ja miałem wszystko OK. A COMODO pobiera sie już z 40 minut.
Odpowiedz
#18
adam_993 napisał(a):Jeżeli chodzi o Internet z Oupostem, to ja miałem wszystko OK. A COMODO pobiera sie już z 40 minut.


w tym czasie to ja już na dwóch kompach zainstalowałem i skonfigurowałem
co jest z tym pobieraniem u was tak zapchali servery
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
No u mnie słaabo szło.
Odpowiedz
#20
Ja chyba sie rozstane z Comodo. Nie filtruje połączeń.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości