Różne wpadki antywirusów.
#1
Miałem kiedyś zainstalowanego Avasta HE. Otwieram Delphi, tworzę nowy projekt. Zaczynam programować, a właściwie zrobiłem tylko formatkę (samo okienko aplikacji, bez niczego, bez procedur, przycisków). Avast zawyf, że znaleziono MyGlob, i do tego robaka. Mieliście coś takiego?
Odpowiedz
#2
Z Nodem żadnej wpadki jeszcze nie miałem .
Odpowiedz
#3
A ja owszem, o czym już zresztą pisałem. Z Kasperskim też miałem ciekawą akcję.
Odpowiedz
#4
VenomX napisał(a):Z Nodem żaden wpadki jeszcze nie miałem .


Znam ludzi którzy używali ArcaVira i nie mieli wpadek Smile
Po dłuższej przerwie używam znów Noda i spisuje się bardzo dobrze ale jeden szkodliwy wpis w rejestrze usunął MBAM a SAS wykrył mało szkodliwego spyware. Nie ma idealnych antywirusów ale zgadzam się z VenomX''em, że NOD32 jest bardzo dobry.

Miałem wiele wpadek z różnymi antywirusami. Najpoważniejsze w ostatnich latach to z ArcaVirem (przepuszczanie trojanów przez zupełnie ślepy skaner i brak działania firewalla), z Avirą Free (przepuszczenie trojanów z przeglądarki, wykrycie przez skaner i bezradność w usunięciu),z Avirą Premium (przepuszczenie wirusów, blokada update i brak wykrycia przy skanowaniu), z Avastem (przepuszczenie trojanów i poważne fałszywki).
NIS 2009 wykrył wszystkie zagrożenia ale wiele z nich przez Sonar po którym dużo jeszcze musiał posprzątać MBAM.
Odpowiedz
#5
a u mnie z każdym antywirusem były problemy, zawsze coś przelazło, najmniej problemów zanotowałem używając aviry free i
kasperskiego.
odkąd mam comodo + avira premium bolączki się skończyły
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Ja mialem wpadke z arcavirem.Mianowicie po pewnym czasie wlaczyl sie monitor rejestri i poinformowal ,ze dodal sie jakis nowy wpis w rejestrze i nie dalo sie go usnac,po chwili komp zgasl i jak go wlaczyle pojawil sie czarny ekrani napisa ze brak bibliotek dll. czy cos takiego i nie moglem urochomic systemu.
Avast przepuszczal jak sito,kaspersky zreszta tez obecnie jestem przy pandzie ktora blokuje skanowanie portow czego kaspersky nawet nie raczy.
Odpowiedz
#7
Ja miałem wpadkę z Nortonem SW 2002 - po ok. 75% (nie pamiętam dokładnie) czasami zrestartował komputer i pokazywał bluescreeny.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Wczoraj. Z Kasperskym. Włączam rano notebooka, a tam Kaspersky "rozkrzaczony": moduł skanowania nie działa,baza wirusów nieaktualna. dzwonię do działu technicznego: "U nas wszystko ok. Może ma pan jakiegoś wirusa?". Nie namyślając się, wrzuciłem foirmatowanie i pojechałem do pracy. W południe dokończyłem formatowanie, wgrałem programy, próbuję Kasperskiego i... znowu to samo: nie działa, "krzyczy", że moduły niesprawne itd. Znowu do działu technicznego dzwonię: "Przepraszamy, mamy awarie serwera. Własnie takie są objawy. Za godzinę będzie ok". Myślałem, że faceta przez słuchawkę wyciągnę. Nawet "przepraszam" nie powiedział.
Odpowiedz
#9
Nikesz napisał(a):Nawet "przepraszam" nie powiedział.


Zgodnie z cytowaną przez Ciebie wypowiedzią to jednak powiedział Grin
Odpowiedz
#10
Nie przeprosił za to, że rano wprowadzili mnie w błąd. Smile
Odpowiedz
#11
niezły support mają nie ma co, ale to Polska nie ma się czemu dziwić
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
w mnie NOD zamula kompa niesamowicie potrafi ciągnąć 100% mocy proca muszę go chyba wywalić i wgrać coś innego
Odpowiedz
#13
Za to mam notebooka po formacie Smile
Odpowiedz
#14
zord napisał(a):w mnie NOD zamula kompa niesamowicie potrafi ciągnąć 100% mocy proca muszę go chyba wywalić i wgrać coś innego


Zainstaluj sobie Gdatę Smile
A tak na poważnie, to przydałby się formacik.
Odpowiedz
#15
zord napisał(a):w mnie NOD zamula kompa niesamowicie potrafi ciągnąć 100% mocy proca muszę go chyba wywalić i wgrać coś innego


to go wywal, coś innego zainstaluj (Avire!)
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
formacik był miesiąc temu (mam 4 systemy Tongue) z tym nodem coś nie tak
coś ty się tak na tą g date tak uparł toż przecież nie zamula kompa bardziej niz inne
Odpowiedz
#17
avirę nie avirę zainstaluj coś innego i sprawdź jak chodzi
napisz na forum co i jak
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Ludzie którzy przytruwają , że Nod pożera im te 100 % to według mnie mają zasyfiony system jakimiś śmieciami i dlatego tak się dzieje lub też jest to winna innych programów , które wchodząc w konflikt z ekrn.exe . Znajomi też narzekali kazałem im zrobić format i zainstalować co trzeba i nie było żadnych problemów...
Odpowiedz
#19
Miałem Noda na 2 dni (ostatnio). Mam leciwy komputer, ale dało się z nim żyć. Czasami trochę się zapominał i szalał. Nie mam zastrzeżeń.
Odpowiedz
#20
wywaliłem go i komputer od razu odżył i przestał mi się explorer.exe zawieszać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości