openSuse 11.4 zrzuty z aplikacji w systemie
#1
Jak w temacie, tutaj umieszczał będę zrzuty ekranu z tej dystrybucji Linuxa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Szczerze to nie wiem po co zamieszczać screeny nie z systemu a z aplikacji, które są dostępne / mogą być dostępne na każdym systemie z KDE... no sorki, ale tak właśnie jest, bo tylko drugi screen pokazuje coś, co jest tylko w OpenSUSE.
Może by tak np. YaST''a pokazać? Smile
Odpowiedz
#3
Zaraz pokażę z Yasta, a screeny wrzuciłem, aby userzy popatrzyli co nie co , co w tym systemie się znajduje, jak wygląda i co można w nim poustawiać czy zmodyfikować.
Odpowiedz
#4
lukasamd napisał(a):Szczerze to nie wiem po co zamieszczać screeny nie z systemu a z aplikacji, które są dostępne / mogą być dostępne na każdym systemie z KDE... no sorki, ale tak właśnie jest, bo tylko drugi screen pokazuje coś, co jest tylko w OpenSUSE.Może by tak np. YaST''a pokazać?

Właściwie to poza Yastem można dać jeden zrzut z pulpitu KDE, różne dystra różnie wyglądają.
Odpowiedz
#5
W podpisie widać jakie środowisko używam i w jakiej wersji, więc tak ono wygląda.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie wszystkie pakiety w Yast na scrrenach są dostępne gdyż większość jest dorzucona przez mnie.
Odpowiedz
#6
lukasamd napisał(a):Szczerze to nie wiem po co zamieszczać screeny nie z systemu a z aplikacji, które są dostępne / mogą być dostępne na każdym systemie z KDE... no sorki, ale tak właśnie jest, bo tylko drugi screen pokazuje coś, co jest tylko w OpenSUSE.
Może by tak np. YaST''a pokazać?

Andrzej76nie słuchaj Sad

Oczywiście bez obrazy lukasamd Wink
Odpowiedz
#7
Mimo wszystko nie widzę najmniejszego sensu w pokazywaniu tego tutaj, co za problem użyć Google Grafika i znaleźć interesujący zrzut albo po prostu wejść na stronę OpenSUSE?
Odpowiedz
#8
PascalHP napisał(a):Mimo wszystko nie widzę najmniejszego sensu w pokazywaniu tego tutaj, co za problem użyć Google Grafika i znaleźć interesujący zrzut albo po prostu wejść na stronę OpenSUSE?


Zapewne nie znajdziesz tego samego w grafice Google czy na stronie openSuse, co na moich screenach, jak znajdziesz to zrzuty z tzw. gołego systemu, mój jest już pod mnie skonfigurowany,dodane są repo, wygląd zmieniony , możesz znaleźć zrzuty , owszem ale z KDE 4.6, u mnie jest 4.7.4, więc nie widzę problemu dać parę screenów, całego forum screenami nie zajadę, nie sądzisz, i są inni którzy zerkną na to, jak ich to interesuje, lub chcą w przyszłości instalnąć pingwina na swoim HDD, i nie wertować grafikę w necie godzinami, tutaj jedna strona na forum i wszystko jest pod ręką , mam nadzieję, że to nie przeszkadza, bo takie odnoszę wrażenie koledzy.

Edit: Jakąś pracę też w to wkładam, samo nie przychodzi nic, a i owszem też chce pokazać, jak moje distro wygląda.
Odpowiedz
#9
To nie lepiej nagrać film albo wszystkie zrzuty ekranu umieścić w jednym poście, a nie kilku?
Odpowiedz
#10
Po to założyłem nowy temat, aby wrzucać screeny z tej dystrybucji nie tylko w jednym poście, spokojnie, jak znajdę dobry program do robienia filmików na Linuxie i się z nim zaznajomię, to i będzie, kwestia czasu, nie od razu, powoli, to nie Windows.
Odpowiedz
#11
Mówisz tak, jakby korzystanie z Linuksa nie lada wyzwaniem. Korzystałem z Linuksa przez około 1,5 roku i to nie było tylko "Ubuntu", ale Debian, Fedora, Arch, SUSE, Mandriva, Sabayon. Znam sporo dystrybucji, znam ich menedżery pakietów oraz rozterki "linuksowca" - bo jednak parę rzeczy mogło by być innych.
Odpowiedz
#12
PascalHP napisał(a):bo jednak parę rzeczy mogło by być innych.


To trza to zmieniać, to jest na licencji GNU/GPL zapomniałeś? Jak na razie nie mam rozterek, OpenShot Video Editor, Avidemux, walnę sobie i zobaczę, czy się na da, jeszcze głowa sprawna, to sobie świetnie radzę, co potrzebuję znajdę, co nie znajdę, inni ze społeczności pomogą a i na forum niektórzy są świetnymi znawcami ( czytaj Gieniu) w temacie Linuxa, inni tylko narzekają.

Edit: Zresztą ględzimy nie w tym temacie, tutaj screeny.
Odpowiedz
#13
W takim razie ostatnie słowa na ten temat, chodzi mi np. o brak wsparcia moonlight''a przez niektóre serwisy (czyt. vod.onet.pl) przez co korzystanie z owego serwisu nie jest możliwe.
Odpowiedz
#14
PascalHP napisał(a):chodzi mi np. o brak wsparcia moonlight''a przez niektóre serwisy (czyt. vod.onet.pl) przez co korzystanie z owego serwisu nie jest możliwe.


Trza to zgłosić społeczności, by ogarnęli, nie wszystko wiedzą czy działa czy nie, nie każdy też ogląda serwisy tv w sieci.
Odpowiedz
#15
Ja się nie dziwię że z Moonlightem jest coś nie tak. Słynne "1%" popularności na desktopie daje o sobie znać. Ale i tak z każdym rokiem jest coraz lepiej Smile
Odpowiedz
#16
Z Monitora systemu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości