Premiera Audials One 2022, nagrywaj filmy z serwisu Netflix
#1
Twórca programu Audials One, firma Audials pod koniec września wydała wersję oznaczoną rocznikiem 2022. Sprawdźmy jakie zmiany ona kryje.
   
Obszerny test poprzedniej wersji 2019, można znaleźć tutaj.
Instalacja
       
Przebiega ona w sposób w pełni automatyczny.


Filmy pobierane w wysokiej rozdzielczości.
       
Najnowsza wersja programu  oferuje teraz specjalnie zintegrowaną przeglądarkę internetową dla wszystkich znanych serwisów streamingowych wideo. Przegląda zawartość bezpośrednio w oprogramowaniu, odtwarza ją, a następnie po prostu nagrywa w tle. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą już przełączać się z oprogramowania na zewnętrzną przeglądarkę. Działa to również w połączeniu z nowym rejestratorem wsadowym, który w pełni automatycznie rejestruje i zapisuje listy filmów.

Wyszukiwarka napisów
Zupełnie nowa wyszukiwarka napisów jest w stanie szybko znaleźć i dodać napisy do filmów w dowolnym języku. Zintegrowany odtwarzacz wideo może odtwarzać je na żądanie, a także oferuje szereg przydatnych nowych funkcji dodatkowych.
   

Najwyższej jakości nagrania strumieniowe muzyki
   
Nagrywanie muzyki z najpopularniejszych serwisów jest nie tylko niezwykle łatwe, ale użytkownicy mogą również nagrywać ją w wysokiej rozdzielczości bezstratnej jakości audio i zapisywać ją z precyzyjną edycją. Użytkownicy mogą teraz określić, czy usługi przesyłania strumieniowego mogą identyfikować nagranie kopii prywatnych.


Czysta przyjemność muzyczna
   
Nowy Menedżer muzyki zapewnia przejrzysty i wygodny przegląd osobistej biblioteki muzycznej użytkownika, a także wyświetla utwory dostępne w serwisach streamingowych, które użytkownik może następnie dowolnie wybierać.

Przejrzysty i stylowy przegląd największych utworów artystów, dyskografii, odpowiednich list odtwarzania i podobnych artystów sprawia, że tworzenie własnej biblioteki muzycznej staje się prawdziwą przyjemnością.

Zoptymalizowany dla Windows 11

Nowe oprogramowanie Audials jest w pełni zoptymalizowane pod kątem najnowszego systemu operacyjnego Microsoft Windows 11, a także dobrze komponuje się z nowoczesnym designem. Jest również w pełni funkcjonalny w systemie Windows 10.


Przegląd nowych funkcji w Audials One 2022:

- Dzięki wbudowanej  przeglądarce wideo i nagrywarce serwisy streamingowe mogą być odtwarzane bezpośrednio w Audials One 2022 i, w razie potrzeby, jednocześnie nagrywane w tle.
- Nowy edytor wideo z opcjami usuwania reklam, zwiastunów i czarnych pasków
- Napisy w praktycznie wszystkich językach można szybko znaleźć i wstawić do filmów
- Najwyższa jakość dzięki nowemu odtwarzaczowi wideo dzięki koderowi dźwięku przestrzennego Netflix 5.1
- Wyszukiwarka strumieniowego przesyłania treści również z bibliotek multimediów
- Szybciej znajduj, ładuj i odtwarzaj muzykę oraz radio- Bezpieczne i niewidoczne nagrywanie Spotify wraz z perfekcyjną edycją utworów
- Najwyższa prędkość i jakość do przechowywania dźwięku HiRes, takiego jak Tidal, obok Amazon Music, Deezer itp.
- Dowolna nazwa i folder dla idealnie posortowanych, przechowywanych plików muzycznych
- Nowoczesny design w stylu Windows 11 dla intuicyjnej obsługi

Źródło: Informacje prasowe/Własne.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości