Free Windows Desktop Software Security List
#1
"Probably the best free security list in the world" - tytuł zaczerpnięty z oryginalnej strony i może niezbyt oryginalny, ale ta lista (a szerzej cały portal) to w pewien sposób uporządkowanie tematu "programy zabezpieczające" i z pewnością niejednej osobie pomoże dobrać soft.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Warto temat odświeżyć, bo przez lata nastąpiło sporo zmian, a jedną z nich to zmiana nazwy na "Free Windows Desktop Software Security List" (zmieniłem również w tytule). Niektóre programy zostały wycofane, inne do listy zostały dopisane, przearanżowany został układ i graficzny wygląd...nie zmienił się adres i ten powyżej jest wciąż aktualny.
Poza wykazem oprogramowania w każdym dziale tematycznym znajdują się także odnośniki do poradników (angielskojęzycznych), co może nie tylko ułatwić wybór, ale również znacznie poszerzyć naszą wiedzę na wybrany temat.
Lista od dziś wygląda tak...co daje również pogląd na temat zawartości

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Aaa Gizmos jak ja tam dawno tam nie zaglądałem, zacna strona i forum również jednak stary wygląd bardziej mi odpowiadał..
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
O kurcze ichito jesteś jak zawsze bezcenną kopalnią ciekawostek Beer  Bardzo ciekawa strona, wcześniej nie zauważyłem tego wątku, teraz wędruje już do zakładek. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości