Jaki płatny av na androida
#1
Wiem, wiem zaraz się posypie że na androida nie potrzeba av... może i tak ale koszta małe a ja mam paranoję na punkcie zabezpieczenia więc czemu nie Smile. Generalnie szukam jakiegoś av na xperie z2 myślałem o eset, bitek, ewentualnie emsisoft. Telefon wykorzystywany często do netu etc, nie instaluje nic z niepewnych źródeł tylko google play. Dobrze by było żeby av był lekki i nie wpływał jakoś na zużycie baterii, żeby działa kiedy trzeba Smile

Dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Emsi i Bit to to samo Suspicious
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
Polecam eset mobile security który ma ochronę antyphising. Obsługuje chrome, domyślną przeglądarkę androida, yandexa- którego osobiście używam razem z adguardem premium.
Odpowiedz
#4
(26.05.2016, 15:37)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Emsi i Bit to to samo Suspicious

tak też myślałem ale to tym bardziej nie jest dla mnie zrozumiała różnica w cenie Smile

Odpowiedz
#5
Nie sądzę, żeby to były dwa takie same programy...silnik AV owszem mają wspólny, ale reszta to już chyba osobne, choć podobne w funkcjach, rozwiązania.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Niestety, to są funkcjonalne klony.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#7
Czy podjąłeś Quonirath, może już decyzję?
Odpowiedz
#8
(19.05.2016, 20:19)Quonirath napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wiem, wiem zaraz się posypie że na androida nie potrzeba av... może i tak ale koszta małe a ja mam paranoję na punkcie zabezpieczenia więc czemu nie Smile. Generalnie szukam jakiegoś av na xperie z2 myślałem o eset, bitek, ewentualnie emsisoft. Telefon wykorzystywany często do netu etc, nie instaluje nic z niepewnych źródeł tylko google play. Dobrze by było żeby av był lekki i nie wpływał jakoś na zużycie baterii, żeby działa kiedy trzeba Smile

Dziękuje i pozdrawiam

Nie chce mi się prowadzić wykładu. Roota masz? Jak nie to taki antywir nic nie robi bo nic nie może usunąć. Jak już bardzo chcesz to ja bym dał Cisa a kasę przechlaj :-).
Odpowiedz
#9
Witam jaki dobry płatny nie obciążający i nie drenujący baterii na androida co myslicie o tych Bitdefender mobile, Avast mobile , Eset mobile ?
Odpowiedz
#10
(15.06.2017, 15:01)jacabad napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam jaki dobry płatny nie obciążający i nie drenujący baterii na androida co myslicie o tych Bitdefender mobile, Avast mobile , Eset mobile ? 

Z tych, które wymieniłeś - używałem Avasta, Bitdefendera, dodatkowo Zemanę. 
Czy kiedyś mnie przed czymś uchroniły? Nie przypominam sobie.
Bitdefender raz złapał jakiegoś sms-a (fakt - nr jakiś dziwny, brak tematu, skasowałem). Avast mnie bardzo cieszył, bo notorycznie przechwytywał smsy od Orange z kwotą faktury i komunikował, że sms jest podejrzany i czy na pewno chcę go otworzyć. Cieszyło mnie to co m-c, a treść tych smsów już nieco mniej. Smile  O Zemanie (zdaje się, że ostatnie promo na nią jeszcze powinno być aktywne) się zapomina, że się ją ma i przypomina o sobie właściwie jedynie przy instalacji aplikacji lub ich aktualizacji z komunikatem "aplikacja czysta".  Z tych 3 najsolidniej prezentował się Bitdefender Mobile Security - dobry podręcznik użytkownika, funkcje antykradzieżowe i jakieś powiadomienia w kwestii prywatności i chyba Bitka ceniłem najbardziej.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości