Panda Internet Security / Global Protection
#1
Jeśli się zarejestrujecie to możecie (chyba, nie testowałem) testować ten pakiet przez jakiś czas. Musicie wypełnić jednak ankietę, w której pytania są śmieszne tzn. sprawdzają czy jesteśmy dobrą, żywą reklamą, wypytują o to ile numerów mamy nawet w komórce. Szkoda mi już słów na taką promocję.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Cytat: Dziękujemy za udział w projekcie.

Niestety osoby odpowiadające Twoim kryterium zostały już zakwalifikowane.


Nie dobrnąłem nawet do połowy. Widać nie jestem dla nich ekspertem, chociaż i tak nie jestem zawiedziony. Grin
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
ja jakoś przebrnąłem przez tą ankietę
jak mi nic nie dadzą to się zdenerwuje Tongue
Odpowiedz
#4
Dane osobowe na końcu też podałeś? Grin
Odpowiedz
#5
Za bardzo w dane personalne, prywatnosc ingeruja.
Odpowiedz
#6
kto by tam podawał prawdziwe dane Tongue
Odpowiedz
#7
A ja mam takie coś: Dziękujemy za udział w projekcie.

Niestety osoby odpowiadające Twoim kryterium zostały już zakwalifikowane.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
podczas wypełniania tej ankiety trzeba wykazać się kreatywnością :p
Odpowiedz
#9
A ja przerwałem rejestracje jak mnie zapytali o dane osobowe, wchodzę teraz ponownie na pole "Rejestracja" a tam jest napisane, że mogę pobrać program Grin.
Dla zainteresowanych link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
nie da się sprawdzić do kiedy będzie działać przestawiłem date kilka miesięcy do przodu i działa
jeżeli program po wygaśnięciu licencji działa nadal to można go używać w nieskończoność i bazy pobierać ręcznie ...
Odpowiedz
#11
Haha... dane aktywacyjne są w .doc Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
nie widzę nigdzie w folderze z programem żadnego .doc
Odpowiedz
#13
Trzeba dociągnąć Smile Tam są dane aktywacyjne, ważą chyba 500kb
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
Co za badziew to jest trial 30 dniowy takie coś to sobie mogłem ściągnąć bez wypełniania głupich ankiet
Odpowiedz
#15
zord napisał(a):Co za badziew to jest trial 30 dniowy takie coś to sobie mogłem ściągnąć bez wypełniania głupich ankiet


No to zajebiste promo Grin
Odpowiedz
#16
License expiried 2009-08-03 Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#17
można ręcznie ściągać bazy i program będzie działać i działać tylko nie można rejestrować z poziomu programu Tongue
Odpowiedz
#18
Chyba aktywować nie można z poziomu programu ? A ja już zaktywowałem i mam na 8 miesięcy program, bo cofnąłem datę w komputerze do stycznia Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
się aktywuje z poziomu programu poprzez wpisanie emaila a jak go nie wpiszesz to po prostu nie będzie pobierał updatów ale można je sobie ręcznie ściągać i mieć za free :p
Odpowiedz
#20
Tylko wiesz ZORD. Takie ściąganie codziennie aktualizacji jest trochę uciążliwe i raczej nieopłacalne. Już lepiej jest mieć Avirę Free lub avast!Smile

Aha... a skąd chcesz Zord ściągać sgnatury ? Bo na stronie Pandy każą podać Nazwę użytkownika i hasło, aby mieć dostęp do części download''u sygnatur Wink
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości