Moje poczynania z serwisem MORELE.NET
#33
co do morele, moze i problemów, nie ma jako takich, ale swoje tez zobaczyłe, i tu na forum i po znajomych, i powiedziałem co to to nie Smile

Co do esc.pl też ostatnio znajomy z nimi wojował, podobnież to wina Segata może i tak le czekać na reklamacje dysku przeszło 2 miesiące i nie móc pracować, to też tragedia.

x-kom bardzo fajny sklep rzeczywiście i duży wybór Laptopów jak zostało wspomniane. Sam u nich co nie co pokupowałem i jestem zadowolony.
Wspomnieć można o komputroniku drogi, nie wszystko drogie, ale tez u nich kupowałem i nie mogę zarzucić sobie, jak przyszedłem raz po odbiór do punktu to wszystko miałem juz spakowane w reklamówce.

Szczerze sklepów jest sporo, można jeszcze wpisać tu agito, z którego osobiście nic nie zamawiałem, po znajomych nie wiem.

Ale od soebie jak wspomniano x-kom komputronik, esc też bym polecił po tej małej wtopie, agito też można sprawdzić, takie wydaja mi się to bardziej zaufane sklepy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez ktośtam - 21.12.2013, 11:32
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 23.12.2013, 12:38
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 17:51
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 19:20
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez dolar444 - 03.06.2014, 18:16
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Konto usunięte - 17.06.2014, 07:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości