Moje poczynania z serwisem MORELE.NET
#10
michaaaal1 napisał(a):8 Microsoft Windows 7 Home Premium SP1 PL 64-bit OEM (GFC-02062) GFC-02062

Kiedy to było, że kupiłeś siódemkę? Tongue

Plati napisał(a):Najlepsze sklepy to sklepy stacjonarne, ktore posiadaja swoj wlasny esklep.

Faktycznie, jest to wygodne, ale porównując ceny w Komputroniku z cenami w sklepach stricte internetowych... Sami wiecie jak to wygląda. W ciągu roku zdarza mi się kupować kilka komputerów, stacjonarne często również na części + ewentualny montaż (choć jak ktoś na brak czasu nie narzeka, to jak najbardziej wskazane złożyć sobie samemu nawet for fan), ale nigdy w popularnych sieciówkach, gdzie cena jest zauważalnie wyższa.

michaaaal1 napisał(a):W odpowiedzi napisali mi coś w stylu "płyta zostanie wymieniona". Tak, super - będą tą płytę wymieniać, aż do skończenia się okresu gwarancji.

A to chyba nie tak działa, nie? Jak dostajesz nową część (w tym przypadku płytę główną), to masz na nią kolejny, pełny okres gwarancyjny. Oczywiście z uwzględnieniem odpowiednich dokumentów.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez ktośtam - 21.12.2013, 11:32
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez nikita - 21.12.2013, 15:03
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 23.12.2013, 12:38
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 17:51
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 19:20
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Konto usunięte - 17.06.2014, 07:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości