Moje poczynania z serwisem MORELE.NET
#32
Faktycznie w x-komie kupiłem już chyba z 5 laptopów (zarówno wysyłka jak i odbiór osobisty) i tutaj nie mają sobie nic do zarzucenia - pełen profesjonalizm. W Proline robiłem kiedyś dużo zakupów (szczególnie dyski twarde i podzespoły do PC) - również zero problemów.

narvego napisał(a):A co powiecie o techplanet.pl

Kupowałem u nich z odbiorem osobistym w salonie w Katowicach. Swojego czasu mieli bardzo dobre ceny na routery i dyski zewnętrzne/wewnętrzne, ostatnio nie sprawdzałem ich oferty i nie wiem też jak u nich solidność z wysyłkami.

W Morelach kupiłem na części ze złożeniem dwa komputery stacjonarne do firmowego salonu jednego z operatorów telekomunikacyjnych. Brak jakichkolwiek zgłoszeń ze strony pracowników świadczy o tym, że sprzęt działa i ma się dobrze Smile na szczęście, bo nie wyobrażam sobie teraz odsyłania, oczekiwania i wyjaśnienia pracownikom konieczności pracy przy jednym stanowisku... Bardzo dużo zależy od rodzaju kupowanego towaru i od jego transportu.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez ktośtam - 21.12.2013, 11:32
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 23.12.2013, 12:38
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 17:51
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Eugeniusz - 02.06.2014, 19:20
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez nikita - 03.06.2014, 16:57
Re: Moje poczynania z serwisem MORELE.NET - przez Konto usunięte - 17.06.2014, 07:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości