Ankieta: Czy produkt Check Point jest według Ciebie lepszym wyborem niż McAfee i Norton?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, darmowy produkt jest skuteczniejszym rozwiązaniem od obu płatnych rywali.
7.69%
1 7.69%
Tak, ale tylko w porównaniu z McAfee, ZonaAlarma darzę mniejszą sympatią niż Nortona.
53.85%
7 53.85%
Tak, ale tylko w porównaniu z Nortonem, McAfee jest lepszym wyborem od darmowego pakietu.
0%
0 0%
Nie, oprogramowania Intela i Symantecanie muszą obawiać się konkurencji.
38.46%
5 38.46%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Check Point ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall -recenzja
#21
McAlex napisał(a):Nie, już od dawna jest dostępna zapora ZoneAlarm. (free)

No tak, ale niszczy mnie marketing. Wiem, że tak musi być, ale drażni mnie ładowanie do programu opcji, które z założenia nie są aktywne (oczywiście mają za zadanie pokazać słabość i zachęcić do kupienia wersji "pro") i zawracają tylko głowę użytkownikom, którzy znają różnicę między firewallem a antywirusem. Przykładowo:

Cytat: Ochrona antywirusowa: WYŁĄCZONA! System jest zagrożony! Aby aktywować ochronę kup wersję Premium.

(z tym "system jest zagrożony" podkoloryzowałem, ale wiecie o co chodzi Tongue ). Przykładowo w

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- ostatni screen.

Nie wiem, czy nie zwróciłem uwagi po prostu, czy w Online Armor Free jakoś nie ma takich bajerów.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Check Point ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall -recenzja - przez Konto usunięte - 15.08.2012, 12:02
Re: Check Point ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall -recenzja - przez nikita - 15.08.2012, 20:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości