Advanced SystemCare with Antivirus 2013
#4
ananael napisał(a):No i kolejny nic nie wnoszący produkt z silnikiem Bitdefendera Wink
Nie podoba mi się, że ich strona sugeruje, że produkt otrzymał nagrody VB100 i AV-Test.


Dokładnie.Też tak uważam.Pamiętam dawniejsze recenzje IObit.Antywirusa czy antyspyware czy co tam mieli.Były nie najwyższych lotów ( to chyba ta firma).Połączenie "oczyszczacza" z av.Nie wiem czy to takie skuteczne będzie (AV). Teraz bardziej ogólnie.Ludzie najpierw kupują plastikowo-metalowe pudła.Następnie zbroją je jak bój ostateczny.Dorywają promocyjne licki,instalują wszystko jak leci (bo skoro mam to należy korzystać).Wszystko startuje oczywiście z systemem.No i.... jeżeli mam to wypada i się pochwalić. Po czym pędzą na fora i licytują się jakich to wspaniałych zabezpieczeń nie posiadają i jakimi też cudownymi wspomagaczami nie dysponują. i.td i.t.p. A wszystko i tak jednym się kończy.A to antywirus dany to syf,bo muli,a to inny program to szajs ,bo w czymś tam przeszkadza.Osobiście już się z takich rzeczy wyleczyłem.Mam dwa softy do czyszczenia na żądanie ( raz na tydzień).I wszystko gra.
P.S. Dawniej gdzieś trafiłem na wpis.Gościu miał zainstalowanego jakiegoś tam antywira. A że była promocja innego,więc postanowił brać. A jak. Dają biorę. Potem zadaje pytanie: Wyłączyłem (!!!!)firewall''a , wyłączyłem antywira. Zainstalowałem tego x (antywira promocyjnego-ciekawe jak to zrobił?) i....LUDZIE POMÓŻCIE.KOMP MI NIE CHCE STARTOWAĆ.____I tak to pewnie w wielu przypadkach u narzekających osób wygląda.Ładować ile wlezie.Będzie powód do narzekania.Wall
Sorry,że tak od tematuASC odbiegłem. Smile

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Privatefirewall + Eset Nod 32 AV + Emsi AM + DataGuardAntiKeylogger Ultimate
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Advanced SystemCare with Antivirus 2013 - przez McAlex - 01.07.2012, 19:05
Re: Advanced SystemCare with Antivirus 2013 - przez AdamS - 01.07.2012, 20:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości