Dobór dobrego zestawu pod Avasta
#14
(05.03.2020, 12:24)Tazior102 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dołączam się do tematu...posiadam Avasta Free tylko podstawowe i potrzebne moduły w nim zainstalowane. Ustawienia podkręcone i nie narzekam. Od czasu do czasu używam skanera eset i system czysty. Szukam do niego, dobrego, darmowego i łatwego w konfuguracji i używaniu firewalla. Używałem SpyShelter ale nie wiem dlaczego blokował mi aktualizacje Windows Update. Po odinstalowaniu update działa. Mam Windowsa 8.1.
Mam na 8.1 SS Firewall i nie mam problemu z aktualizacjami...jestem zdziwiony...hmm. Nie wiem, jaką wersje miałeś, ale teraz za darmo jest SS w wersji free, który jest w zasadzie zaporą (te same funkcje, co w wersji płatnej) wraz modułem HIPS i ochroną przed tworzeniem zrzutów ekranu. Jest u mnie na Win7 ta wersja i właśnie piszę przy jej działaniu w tle Smile Mogę poradzić na początku po instalacji wybór najpierw poziomu "zezwól aplikacjom Microsoftu", a potem "ewentualnie automatyczny średni lub wysoki.
Jeśli nie chcesz z modułem ochrony proaktywnej, to może TinyWall ktory teraz miał nowe wydanie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez Arkovianin - 10.02.2020, 14:48
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez wojek - 11.02.2020, 05:09
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez wojek - 11.02.2020, 10:08
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez ichito - 11.02.2020, 11:06
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez wojek - 11.02.2020, 21:30
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez wojek - 11.02.2020, 22:19
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez ichito - 06.03.2020, 11:08
RE: Dobór dobrego zestawu pod Avasta - przez M'cin - 05.03.2020, 18:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości