SafeGroup
Windows 10 - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Windows 10 - Temat główny (/thread-8686.html)



RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 12.07.2015

Wie ktoś może jak wylogować się całkowicie ze spartana ? Normalnie wylogowanie działa tylko do restartu przeglądarki i po tym ponownie jestem zalogowany...


RE: Windows 10 - Temat główny - nikita - 12.07.2015

(12.07.2015, 09:11)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wie ktoś może jak wylogować się całkowicie ze spartana ? Normalnie wylogowanie działa tylko do restartu przeglądarki i po tym ponownie jestem zalogowany...

To da się tak? Ja na Win 8.1 za każdym razem po wyłączeniu i włączeniu IE11 jestem zalogowany znowu - zależy to chyba od trybu logowania do systemu. Jeśli korzystasz z konta Live, jak ja, to loguje automatycznie, a jeśli korzystasz z lokalnego, to zapewne nie loguje (nie wiem, bo nie miałem nigdy swojego lokalnego). Daj znać jak rozwiążesz problem.


RE: Windows 10 - Temat główny - szulcu - 15.07.2015

Microsoft zakończył prace nad Windows 10 i finalna kompilacja jest już dostępna w Windows Update dla uczestników programu Windows Insider

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 16.07.2015

Po aktualizacji testowej wersji dostajemy w pełni aktywowany system:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 16.07.2015

A ustawienia protokołów w VPN jak nie działały, tak nie działają.
Dramat, mogli wstrzymać się do jesieni z premiera.


RE: Windows 10 - Temat główny - yaslaw - 16.07.2015

U mnie większość aplikacji "metro" się wywala po uruchomieniu. Strasznie niedopracowany ten build. Dużo gorszy niż 1059


RE: Windows 10 - Temat główny - facecik - 21.07.2015

Wie ktoś ,która poprawką jest odpowiedzialna za kolejną reklamę od MS do W10 ? Jedną wywaliłem to kolejna wlazła i znowu syf się wyświetla.


RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 21.07.2015

Możliwe, że ta sama. MS celowo wydał ją raz jeszcze i siłowo instaluje.


RE: Windows 10 - Temat główny - facecik - 21.07.2015

Tylko, że numer ma inny, bo tej starej już mi nie znajduje...


RE: Windows 10 - Temat główny - Mikołaj - 23.07.2015

Microsoft ogłosił, że zamierza oferować podstawowe wsparcie techniczne dla Windows 10 do 13 października 2020 roku. Natomiast wsparcie dodatkowe będzie dostarczane do 14 października 2025 roku.


RE: Windows 10 - Temat główny - Mikołaj - 25.07.2015

Z kolei Asus 23 lipca zaczął udostępniać sterowniki pod Windows 10 na swoich stronach.


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 25.07.2015

Windows 10 Build Windows 10 Build 10240.16384 PL


Windows 10 Core

32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Windows 10 Pro

32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Narzędzie do rozpakowania ESD i tworzenia obrazów iso

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Windows 10 - Temat główny - Piospi - 26.07.2015

Ostatnio przypomniało mi się, że wersja Home będzie miała automatyczne aktualizacje. W związku z tym mam pytanie - czy Windows potrafi aktualizować się nawet podczas grania? Szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie grania przez internet i nagle komp/net zwalniają, bo Windows musi się zaktualizować None


Ktoś się orientuje jak to może wyglądać?


RE: Windows 10 - Temat główny - M'cin - 26.07.2015

Windows ma mieć jakiś mechanizm ograniczający update'a, kiedy jest słabe połączenie.. chociaż ja tylko czeka na programy, które pozwolą ubić auto update Smile


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 26.07.2015

W internecie dostępny jest skrypt pozwalający na wyłączanie i włączanie aktualizacji w wersji core.


RE: Windows 10 - Temat główny - Konto usunięte - 26.07.2015

Zord a jak wygląda kwestia klucza do tej wersji którą wrzuciłeś?
Jest już aktywowana jeżeli się zalogujemy do Insidera, da się podać klucz z np. Win7/8, czy w ogóle nie ma?


RE: Windows 10 - Temat główny - zord - 26.07.2015

Instalowałem bez klucza i się aktywował nie trzeba się logować na swoje konto MS, można też zrobić aktualizacje z obecnie posiadanego systemu i też powinien po tym być zaktywowany, ale tak ogólnie to 100% pewności nie ma czy w ogóle się aktywuje Tongue


RE: Windows 10 - Temat główny - buri - 26.07.2015

Dzisiaj odblokowałem GWX wszystkie paczki z WU. Czekam na 29 lipca, robię upgrade z Win8.1, a później pewnie czysta instalacja, bo zainstaluje sobie chyba Win z UEFI. Oby tylko do wszystkiego sterowniki były, resztę jakoś się przeżyje.

Pozostaje jeszcze antywirus, posiedzę pewnie chwilę na MSE, oby szybko wydali SpyShelter kompatybilny.


RE: Windows 10 - Temat główny - ollek22 - 26.07.2015

To jest już wersja finalna, która zadebiutuje 29 lipca? Jak działa aktualizacja jak to pobiorę i zainstaluje na obecny system 8.1 Pro 64 bit (przypuśćmy, że nie mam aktywowanego tego Windowsa) jak zainstaluje tą wersję to 10 będzie aktywowana czy źle zrozumiałem. Jak też zostanie z programami wszystko nienaruszone czy jednak reinstall?


RE: Windows 10 - Temat główny - juh - 26.07.2015

Posiadam Windows 8.1 Pro z DreamSpark dawniej MSDNA, jaką wówczas dostanę wersję Windowsa 10 poprzez update?