SafeGroup
ESET Smart Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: ESET Smart Security (/thread-865.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Re: ESET Smart Security - facecik - 20.09.2011

slawektor napisał(a):Nie na 3, na 6. Program należy zarejestrować do 30 listopada 2011.

No jednak na 3 miesiące, nawet podczas rejestracji masz napisane że do grudnia klucz jest ważny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Z tym ,że po 3 miesiącach przychodzi link na maila, i mamy kolejne 3 miesiące Wink


Re: ESET Smart Security - jasiekkidawa - 20.09.2011

[quote="jasiekkidawa"] Info z maila z licką:

UWAGI:
Licencja umożliwi Ci korzystanie z 90-dniowej ochrony ESET Smart Security 5. Sposób przedłużenia działania programu o kolejne 90 dni przekażemy Ci w kolejnej wiadomości e-mail tuż przed wygaśnięciem zarejestrowanej przez Ciebie wersji programu.


Wszystko chyba jasne... Smile


Re: ESET Smart Security - bardok206 - 05.10.2011

Pojawiła się nowa wersja 5.0.94.0

Zmiany:
Fix: Parental control has issues displaying user accounts within Windows 7
Fix: Too many redundant logs within Parental control reports
Fix: Issues with installation on other than default location (i.e., C: drive)
Fix: issues with re-activation of the product in the case of no internet connection


Re: ESET Smart Security - OPEN - 12.11.2011

kamil10506 napisał(a):Mój kolega, który używał ESETA 4, nie mulil mu, zainstalował ESETA 5, który mu spowalnia mocno kompa i internet. System Win7 64-bitowy.
Ja nie wiem, co oni wyczynili z tym nowym "cudem"...

Ja mam to samo... Używałem Eset 4 to chodził leciutko i nie spowalniał systemu,
Zainstalowałem Eset 5 i od razu wyczułem spowolnienie systemu i internetu...
Ps. Też mam Win7 64-bitowy - więc coś w tym jest^^
Liczę na to że z kolejnymi wersjami programu to poprawią bo jak widać na Windows 7 64-bit jest problem z obciążeniem systemu^^


Re: ESET Smart Security - bardok206 - 12.11.2011

Co do systemu 64 bit toregułą nie jest takie obciązenie. Np w moim przypadku jak testowałem eset to mogłem robić skan dysku i w tym samym czasie testować jakiś program zabezpieczający na wirtualu.


Re: ESET Smart Security - facecik - 12.11.2011

Instalowałem Eseta 5 , zero obciążenia systemu , oczywiście Win x64.


Re: ESET Smart Security - kapitan zawada - 13.11.2011

Ten Beijing to wydaje mi się że to sam Pekin.


Re: ESET Smart Security - Konto usunięte - 13.11.2011

Temat wersji finalnej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ten zamykam.


Re: ESET Smart Security - zbycho - 13.11.2011

Cytat: ustawiałem zaporę zarówno
w tryb automatyczny jak interaktywny i nic nie pomagało...natomiast po wyłączeniu całkowitym zapory net
hula normalnie...

Sprawdź w Dzienniku zapory osobistej co nod blokuje (porty,usługi?) i ustaw dla nich reguły.
Co do pakietów to zaden nie jest dobry.
Albo antywir jest do przyjecia a firewall (z przydatkami) słaby lub tez odwrotnie.
Sadze ze lepiej jednak stosować odzielny firewall i antywirus (zbyt duzego wyboru w obu tych kategoriach niema.)


Re: ESET Smart Security - PascalHP - 13.12.2011

Mam tylko jedno zastrzeżenie... Po co włącza się tryb gier, gdy otwieramy menu kontekstowe na pulpicie?


Re: ESET Smart Security - KaMiL - 13.12.2011

Tryb gier jest zbyt nadgorliwy, dlatego najlepiej wyłączyć w ustawieniach interfejsu, aby włączał się automatycznie...


Re: ESET Smart Security - bardok206 - 13.12.2011

PascalHP napisał(a):Mam tylko jedno zastrzeżenie... Po co włącza się tryb gier, gdy otwieramy menu kontekstowe na pulpicie?
Nie jestem pewny ale to chyba bug który pojawił się w wersji 95.


Re: ESET Smart Security - PascalHP - 13.12.2011

I tak mi to specjalnie nie przeszkadza, bo nie mam ikon na pulpicie, więc i menu kontekstowego na nim używam rzadziej.


Re: ESET Smart Security - PascalHP - 19.12.2011

Dzisiejsza aktualizacja naprawiła błąd związany z trybem gry.

/Proszę o połączenie postów.


Re: ESET Smart Security - KaMiL - 19.12.2011

Jaka aktualizacja?? Jeśli chodziło Ci o wersję 5.0.95, to ona jest dostępna od tygodnia Wink


Re: ESET Smart Security - PascalHP - 19.12.2011

Dzisiaj pojawił się monit, że pliki programu zostały uaktualnione, nie zmieniła się wersja programu, ale błąd został naprawiony.


ESET Smart Security 5 - maximuss81x - 08.01.2012

Witam,
mam pytanie, czy instalując ESET Smart Security 5, jest możliwość wyłączenia firewalla z ESET i zainstalowania firewalla innej firmy, zostawiając tylko NODa??


Re: ESET Smart Security - facecik - 08.01.2012

Jeśli masz licencję na Eset Smart Security ,to możesz zainstalować na tej samej licencji samego AV od Eseta .Nie polecam wyłączać samego firewalla z poziomu programu ESS , bo może być konflikt z innym firewallem który doinstalujesz.


Re: ESET Smart Security - ReviewsAntivirus - 08.01.2012

Firewalla można wyłączyć, ale o ile dobrze pamiętam wtedy ciągle ESET pokazuje, że "komputer nie jest w pełni chroniony". Lepiej użyj klucza ESS 5 w EAV 5, powinien działać bez problemu, chyba, że to jest jakaś wersja promocyjna (z dziennika gazety prawnej, itd.).


Re: ESET Smart Security - damian.z - 08.01.2012

Cytat: ESET pokazuje, że "komputer nie jest w pełni chroniony"

Potwierdzam.
Najlepiej zainstaluj samego antywirusa i do tego coś dobierz.