SafeGroup
Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Malware Lab (https://safegroup.pl/forum-20.html)
+--- Wątek: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. (/thread-8180.html)



Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Miszel03 - 26.04.2014

Pierwsze 5 linków Smile

Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- exploit kit
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Bownen.Ransomware
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- TDSS
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Trojan TDSS
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Gootkit


Re: Kilka złoślwych linków ! - Miszel03 - 05.08.2014

Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Trojan.Banker


Re: Kilka złoślwych linków ! - Miszel03 - 03.09.2014

Drugie 6 linków.

Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Zeus
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- exploit
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- exploit
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Trojan Banker
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- Trojan Crypto
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
- exploit

I jeszcze Dwa Zboty:
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników
Treść widoczna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników


Wiem, że nie wrzucałem linków regularnie ale teraz będą się pojawiać co 3 dni chyba że ktoś potrzebuje pilnie np. Zeusów to proszę pisać na PW Smile


Re: Kilka złoślwych linków ! - Tibu 11 - 03.09.2014

ok, dzięki


Re: Kilka złoślwych linków ! - Miszel03 - 03.09.2014

Geniusz napisał(a):ok, dzięki
Proszę Smile

A tak btw. to jakie kategorie złośliwego oprogramowania wolisz/chcesz ?

Bo mogę szukać np. więcej ransomów lub zeusów


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Tibu 11 - 03.09.2014

jakie tylko wolisz , obojętnie mi. BARDZO DZIĘKUJE Smile

dla Ciebie +1 (reputacja)


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Miszel03 - 03.09.2014

Dziękuje będę się starał po 2 z każdej kategorii.


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Tibu 11 - 03.09.2014

a może być po 6 z każdej kategorii?(lub więcej jak byś miał czas i chęci)


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Waves - 03.09.2014

Po co nowy wątek? Jest główny, przypięty przez moderację temat. Zawsze nowy, na każdy miesiąc inny. Tam bez ograniczeń możesz wklejać swoje linki i skorzysta każdy. Nawet jeśli zamierzasz wrzucać cały czas ten sam typ malware to nie ma problemu - możesz to robić tam.
PS.
Nawet do "konkretnych zamówień" jest miejsce Wink


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Miszel03 - 03.09.2014

Czyli mam wrzucać linki tu czy tam bo w takim razie ten wątek jest do usunięcia...?


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Miszel03 - 03.09.2014

Geniusz napisał(a):a może być po 6 z każdej kategorii?(lub więcej jak byś miał czas i chęci)

Jasne z tym że najwcześniej byś to dostał za jakieś 3 dni...


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Tibu 11 - 03.09.2014

włąsnie co 3 dni chce ?? (a nie co dziennie)


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Miszel03 - 03.09.2014

ok.


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Tibu 11 - 03.09.2014

dzięks


Re: Złośliwe linki wrzucane regularnie co 3 dni/Zamówienie konkretnych linków z danym malware. - Waves - 03.09.2014

Miszel03 napisał(a):Czyli mam wrzucać linki tu czy tam bo w takim razie ten wątek jest do usunięcia...?

Po prostu wrzucaj to wątka głównego to co masz a ten temat zamykam(ale nie usuwam) Smile