SafeGroup
F-Secure Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: F-Secure Internet Security (/thread-756.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


Re: F-Secure Internet Security - bardok206 - 20.05.2012

kamil aktualizacje są ale pod logo fsecure a nie computer security. Tam gdzie robisz fxdiag lub sprawdzasz licencje.


Re: F-Secure Internet Security - KaMiL - 24.05.2012

Wow, widzieliście nową funkcję? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: F-Secure Internet Security - bardok206 - 24.05.2012

Tak. Żeby tylko nie olali skanowania sll i będzie już porządna ochrona www.
Jak nar razieto fsecure jest dla mnie w czołówce jeśli chodzi o nowości w nowych wersjach aplikacji zabezpieczających.


Re: F-Secure Internet Security - yaslaw - 24.05.2012

F-secure na pewno jest w czołówce, wykrywalności / lekkości...
ale ostatnia rzecz jaka kojarzy mi się z f-securem to słowo "nowości". To jeden z najbardziej konserwatywnie rozwijanych antywirusów jakie znam. Wprowadzanie nowych funkcji zajmuje im lata.


Re: F-Secure Internet Security - bardok206 - 24.05.2012

Ale w tym roku ładnie dodali i ulepszyli produkt. Na pewno względem konkurencji lepiej się spisali.


Re: F-Secure Internet Security - McAlex - 24.05.2012

bardok206 napisał(a):Ale w tym roku ładnie dodali i ulepszyli produkt. Na pewno względem konkurencji lepiej się spisali.
Tylko pamiętaj, że oni mieli co wprowadzać. Brakuje F secure kilku funkcji ,które konkurencja ma od dłuższego czasu.


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 24.05.2012

facecik: w ostatnim roku korztstania z silnika Kasperskiego F-Secure strasznie dołował. To między innymi właśnie to sprawiło, że firma zdecydowała się zmienić partnera na BitDefendera.

Poza tym, nie wiem, na jakiej podstawie uważacie, że F-Secure jest mało popularny? Uważam, że mieści się w pierwszej czwórce razem z Nortonem, Kasperskym i McAfeem. Wystarczy popatrzeć, jak różnorodne firmy z niego korzystają:Barclays Bank, Tesco, Glanbia, Deutsche Telekom, Aachener-Munchener, J&W, Honda, Tokyo-Mitsubishi Bank, Partek, ICL Invia i Verizon.

alex1155L Każdemu czegoś brakuje. Nie uważam, że F-Secur jest pod tym względem jakoś szczególnie gorszy od innych.

yaslaw: Czy ja wiem? Wprowadzili automatyczny HIPS i Online Safety


Re: F-Secure Internet Security - McAlex - 24.05.2012

Oni podają w ogóle Gdzieś liczbę swoich użytkowników?


Dodano: 24 maja 2012, 22:04

zbir , Ale usuwanie wirusa dopiero po pobraniu na dysk ala norton to moim zdaniem mala przesada. Teraz zostało to zmienione:-) kontrole stron nie wyłapią wszystkiego co dobitnie mi udowadnia mcafee


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 24.05.2012

alex1155: Nie dopiero! Usuwa w locie, a na dysku dopiero to z czym sobie nie poradził! On od dawien dawna usuwa w locie! A właśnie, czy Bitdefender to robi? U mnie jakoś nie chce Smile


Re: F-Secure Internet Security - McAlex - 24.05.2012

No ja zauważyłem co innego:-) Ale poprawili. Program fajny nie ma co.


Re: F-Secure Internet Security - zord - 24.05.2012

Raport OPSWAT z marca 2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


szybki podgląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


F-secure jednak mało popularny jest


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 24.05.2012

zord: dane, moim zdaniem, księżycowe. F-Secure nie uwzględnili, Kaspersky i McAfee niedoszacowane, AVG przeszacowany. W Ameryce PółnocnejMcAfee nadal jest najpopularniejszy albo tuż za Symantekiem.dziwne dane Smile


Re: F-Secure Internet Security - zord - 24.05.2012

F-Secure uwzględnili jest w others z paroma innymi które do pierwszej 10 się nie zakwalifikowałyGrin


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 24.05.2012

zord: "W skali globalnej McAfee jest liderem w dziedzinie ochrony komputerów i serwerów (Endpoint Protection). Zarówno pod względem sprzedaży, jak i jakości technologii należymy do ścisłej czołówki rynku Intrusion Prevention & Detection. Bardzo silną pozycję mamy także na rynku ochrony i szyfrowania danych oraz DLP – w 2010 r. dostarczyliśmy najwięcej w Europie Środkowo-Wschodniej zintegrowanych rozwiązań do ochrony danych wrażliwych, opartych na serwerze zarządzania ePO".

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To za rok 2010. Od tego czasu rola McAfee spadła, ale nir tak bardzo, jak w Twoim dokumencie. W USA to nadal potęga, która Intel kupił za prawie 8 mld dolarów.

Twój dokument jest nieriarygodny choćby dlatego, że bezsprzecznie największą obecnie firmą zajmującą się produkcją oprogramowania zabezpieczającego jest Symantec. Zobacz, gdzie on u Ciebie Smile

I na koniec:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: F-Secure Internet Security - funky_koval - 25.05.2012

Niestety.. I F-Secure i McAfee (i nawet Symantec..tak tak) są mało popularne wśród użytkowników. Głównie tych większych, bo zbyt do Nortona 360 nie trzeba przekonywać. I nie chodzi tu o dobre czy świetne wyniki ale ze względu na to, że ich system partnerski jest tak skonstruowany, że poważną sprzedażą zajmuje się tylko kilku większych resellerów.
I sprawa staje na tym, że aby przygotować konkretną i dobrą ofertę klientowi, łatwiej mu jest zaoferować Kasperskiego czy Eseta.
Wielkość firmy to nie tylko świetne wyniki (globalne, ale krajowe już lipne) ale przystępność i łatwość sprzedaży.


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 25.05.2012

Wiesz co, zanim coś napiszesz, wysil się trochę - to nie boli. Przeczytaj to i nie pisz o tym, co Ty myślisz, ale poszukaj informacji obiektywnej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: F-Secure Internet Security - zord - 25.05.2012

zbir zauważ że to są badania na podstawie sprzedaży w OPSWAT metodologia jest całkiem inna ( czołówka to darmowe programy )


Re: F-Secure Internet Security - zbir - 25.05.2012

Zord, jasne, że darmowe to czołówka, ale przecież mówimy o czym innym, a funky_koval pisał wręcz o firmach. W firmach nie uzywa się darmowych programów. No, chyba że w firmach - krzak Smile A swoją drogą, to zaskakuje pozycja Trend Micro.


Re: F-Secure Internet Security - McAlex - 25.05.2012

trendu nas w ogóle niepopularny:-) pozycja mcafee jest zadziwiającą. Nie rozumiem jejSmile
No i w zestawieniu brakuje przecież tak popularnego arcavira:-)
Wiadomo kiedy będzie final 2013?


Re: F-Secure Internet Security - funky_koval - 25.05.2012

Zbirze..pisałem głównie o polskim rynku.
Gartner dobrze pisze o "gigantach" i nowych trendach..np SaaS - ale u nas mało kto decyduje się na coś w chmurze, coś czego nie można "namacać" jak to mówił mi jakiś administrator z pewnego urzędu. Tutaj jest inna mentalność.