SafeGroup
Jaki antivirus. - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Dobór zestawu zabezpieczającego (https://safegroup.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Jaki antivirus. (/thread-558.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Jaki antivirus. - mateusxzz - 05.02.2009

Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

Mateusz, no Avira Personal ci proponuję Smile od kilku lat używam..


Re: Jaki antivirus. - VenomX - 05.02.2009

Jeśli ma to być płatny antywirus to tylko Nod32 Smile . Lekki, szybki , stabilny i przede wszystkim skuteczny !


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

Zgadza się, jeżeli płatny to Nod32, a darmowy to Avira Personal.


Re: Jaki antivirus. - mateusxzz - 05.02.2009

A mogę samą Avirę Personal i to co ma Vista w bebechach ???


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

No pewnie, na drugim komputerze tak mam.


Re: Jaki antivirus. - VenomX - 05.02.2009

mateusz8466 napisał(a):A mogę samą Avirę Personal i to co ma Vista w bebechach ???

Vistato nie pakiet ochronny , ważne abyś miał w miarę skuteczny AV+ firewall .


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

Firewalla nie trzeba, jeśli ma się moduł "aktywnego mózgu" i nie wchodzi się na wszystko co popadnie.


Re: Jaki antivirus. - VenomX - 05.02.2009

Plati napisał(a):Firewalla nie trzeba, jeśli ma się moduł "aktywnego mózgu" i nie wchodzi się na wszystko co popadnie.

Jest to tylko i wyłącznie twój wymysł, firewall jest tak samo ważny jak AV , poza tym nie służy on do tego co napisałeśa jeśli to w małym stopniu .


Re: Jaki antivirus. - mateusxzz - 05.02.2009

A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad


Re: Jaki antivirus. - VenomX - 05.02.2009

mateusz8466 napisał(a):A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad

Dlaczego Comodo nie chcesz ? masz z nim jakieś problemy ? alternatywą będzie Online armor firewall.


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

Ja mam tak na Viście (na drugim komputerze) Avira Personal + Windows Defender + UAC + firewall z Visty i od czasu do czasu przeskanuję MBAM Free i nic mi nie wpada do systemu.


Re: Jaki antivirus. - mateusxzz - 05.02.2009

VenomX napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):A ja będę mieć Avirę Personal z tymi zabezpieczeniami jakie ma Vista, bo COMODO nie chce, więc nie wiem co mam zainstalować Grin
A poza tym komp mi zwolni o to będzie moja ochrona i szału będę dostawał Sad

Dlaczego Comodo nie chcesz ? masz z nim jakieś problemy ? alternatywą będzie Online armor firewall.


Pisałem już gdzieś, że Comodo blokuje mi internet i Vista nie rozpoznaje sieci. Po zmianie ustawień również nie działał internet, dopiero odinstalowanie pomogło. A co z PC TOOLS Firewall ?


Re: Jaki antivirus. - Plati - 05.02.2009

PC Tools Firewall Plus jest dobrym, spolszczonym Firewallem, podczas instalacji zaznacz, że jesteś użytkownikiem zaawansowanym i będziesz miał większą kontrolę nad kompem i odznacz Spyware Doctora żeby się nie instalował Smile
Polecam, a po instalacji możesz zarejestrować program

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Jaki antivirus. - Gnome - 05.02.2009

A czy ktoś testował może ThreatFire?

OK znalazłem filmik na IDG i wygląda na to, że nie jest to coś co by mi się przydało.


Re: Jaki antivirus. - Jurek - 05.02.2009

mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Polecam Ci zdecydowanie darmowego NISa 2009. Smile


Re: Jaki antivirus. - nero469 - 05.02.2009

A ja polecam potestować różne i wybrać odpowiedni dla siebie.l


Re: Jaki antivirus. - mateusxzz - 05.02.2009

Jurek napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Polecam Ci zdecydowanie darmowego NISa 2009. Smile


@Jurek, próbowałem i NIS i NAV i po ich instalacji aktualizacje systemowe leżą i kwiczą ;/


Re: Jaki antivirus. - nero469 - 05.02.2009

Ja mam na lewo NAV na rok i wszystko działa jak należy"PPP


Re: Jaki antivirus. - zbyszek - 05.02.2009

mateusz8466 napisał(a):Doradźcie jakiegoś antyvirusa ! Bo KAV mnie wkurza, podczs skanowania użycie 4 rdzeni lata od 52 - 100% ;/
I komp złapał zamułe :/


Dziwne że muli. U mnie na dwu jajecznym śmiga aż miło Smile. A dodam jeszcze że wszystko mam na maxa ustawione.