SafeGroup
Norton Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Norton Security (/thread-465.html)



Re: Norton Internet Security / Norton 360 - lopez - 15.10.2012

Zainstalowałem na próbę n360,wysypał się przy pierwszym skanie próbek malware Wall .Coś nie mogą sobie poradzić ze stabilnością , a od premiery sporo czasu upłynęło.Wracam do AVG


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - BigBoss - 15.10.2012

Witaj!

Mam aktywną subskrypcję pakietu Norton Internet Security i teraz zaktualizowany do najnowszej wersji. To działa lepiej niż poprzednia wersja.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Waldek - 16.10.2012

Problem z zamykaniem ccSvcHst zmusił mnie do powrotu do wersji 2012. Czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich kilku tygodni?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - jajecki - 19.10.2012

Na Win8 wysypał mi się zaraz po zainstalowaniu ale po ręcznym uruchomieniu i pobraniu aktualizacji chodzi elegancko.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - rysiek - 19.10.2012

Rzeczywiście, podstawową funkcją av jest to, aby nie przeszkadzał i sam się nie uruchamiał, tylko ręcznie, jak już nic nie będę robił przy komputerze.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - juh - 23.10.2012

Jest możliwość wyłączenia w NIS2013 skanowania podczas bezczynności? Znalazłem w opcjach "Ogólne" czasy które zwiększyłem maksymalnie. Zależałoby mi jednak na całkowitym wyłączeniu skanowania podczas bezczynności.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - andrzej76 - 23.10.2012

juh napisał(a):Jest możliwość wyłączenia w NIS2013 skanowania podczas bezczynności?


Nie ma takiej możliwości , max. jeśli zwiększyłeś to wiesz że jest to 30 minut jak nie używasz kompa, wtedy zaczyna skan. Wink


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Bogdan - 24.10.2012

U mnie po uruchomieniu systemu ikonka nis-a 2013 w trayu pokazuje się dopiero po prawie minucie.
Wszystko inne już działa a norton (chyba) nie?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - facecik - 25.10.2012

Wszystko działa jak ma działać, a to że ikonka później się pojawia o niczym nie świadczy.U mnie jest to samo, w następnym buildzie zapewne to poprawią, bo w pierszej wersji NIS 2013 taka przypadłość nie wystepowała , a dopiero po update do obecnej.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - andrzej76 - 25.10.2012

Bogdan napisał(a):konka nis-a 2013 w trayu pokazuje się dopiero po prawie minucie.


A u mnie pokazywała się natychmiast, żadnego czekania. Wersja programu to 20.1.1.2 , na Windows 8 Enterprise 64 bit.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Bogdan - 25.10.2012

No to skoro tak ma być to w porządku.
Dzięki.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Street - 25.10.2012

Bogdan napisał(a):U mnie po uruchomieniu systemu ikonka nis-a 2013 w trayu pokazuje się dopiero po prawie minucie.
Wszystko inne już działa a norton (chyba) nie?


Instalując norton av na kompie koleżanki która posiada sporo wpisów w autostarcie ten problem również występował
Natomiast jeśli system czysty ikonka nortona pojawia się błyskawicznie.. Myślę iż pora zrobić porządek w autostarcie (program autoruns do tego idealny) i zdefragmentować dysk jakimś dobrym programikiem Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - facecik - 26.10.2012

Street napisał(a):Instalując norton av na kompie koleżanki która posiada sporo wpisów w autostarcie ten problem również występował
Natomiast jeśli system czysty ikonka nortona pojawia się błyskawicznie.. Myślę iż pora zrobić porządek w autostarcie (program autoruns do tego idealny) i zdefragmentować dysk jakimś dobrym programikiem Smile


Niestety nie masz racji ,a ilość programów w autostarcie nie ma tu kompletnie znaczenia.

Pojawiła się nowa poprawka 20.2.0.19 w produktach Symantec-a, dostępna przez live update :


20.2.0.19. contains MANY changes and fixes from the previous version. Some of these changes include:

- Fixed an issue where header rows in lists (eg. Security History, Program Control) would move when scrolling through list.

- Corrected some instances were ccSvcHst.exe may crash or hang under Windows XP.

- Re-added missing Calendar in the Custom Scan and Backup Scheduling User Interfaces.

- Corrected an issue where you would have to sign-in to your Norton Account multiple times to configure Online Backup.

- Corrected display issue with Security Status Tile on Mail User Interface.

- Fixed an instance where multiple Download Insight notifications would display constantly.

- Installation now displays proper Incompatibility Alert when attempting to install on Windows Vista SP0 (Service Pack 1 and above required).

- Corrected a compatibility issue with CCLeaner''s Registry Scan.

- Corrected an issue that caused a delay in loading the Norton Tray Icon .

- General enhancements around Windows 8 compatibility.

- Overall Product Performance Improvements.

- Support for Mozilla Firefox 16.

- Performance enhancements for Norton Identity Safe.

- Enhanced Rebootless Patching feature (Rebootless Patching not supported on Windows XP)


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - PascalHP - 31.10.2012

Co jak co, ale toolbar w przeglądarce to dalej tragedia. Wysypuje się... Sad


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - szewcu89 - 26.11.2012

Witam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Baaardzo ciekawa promocja na Norton Internet Security 2012.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Street - 26.11.2012

szewcu89 napisał(a):Baaardzo ciekawa promocja na Norton Internet Security 2012.


Rzeczywiście bardzo dobra promocja Smile Norton 2013


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Kolos28 - 27.11.2012

Jest kruczek na tą promocję.

Przy płatności kartą, producent zarzekł sobie prawo do automatycznego odnawiania licencji, co skutkuję tym że po roku zostanie pobrana normalna cena za produkt IS , czyli chyba ok 180zł.

W celu wyłączenia tego, logujemy się na nasze konto Norton''a i wyłączmy tą usługę w zakładce "Automatyczne odnawianie" a w zakładce "Profil" warto usunąć dane rozliczenioweWink


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - facecik - 27.11.2012

Czyli takie prawne oszustwo dla tych co nie czytają umowy Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zbir - 27.11.2012

Żaden kruczek, żadne oszustwo! Norton zawsze tak robił i robi przy płatnościach internetowych. McAfee działa tak samo. Wszyscy , którzy kiedykolwiek kupowali przez internet mają automatyczną odnawialność włączoną. Jeśli nie wiedzą o tym, powinni wejść na konto i to wyłączyć. T
ak jest przynajmniej od jakichś pięciu lat.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Kolos28 - 27.11.2012

@up

nie rozumiesz problemu. To że większość tak robi to swoją drogą, a tu chodzi o to że 20zł kusi i jest masa wiary, która nie ma o tym pojęcia a z rok będą mieli 180zł mniej na koncie. Moim zdaniem jest to zamierzone działanie Norton''a. Bo przy tej promocji znajdzie się dużo chętnych ale tak jak wspomniełem nie każdy z nich zdaję sobie sprawę z automatycznego wznowienia i nie każdy jest przygotowany że po roku za klucz który kupili za 20zł to w pszyszłym roku będzie ich to kosztować 180złGrin