SafeGroup
Norton Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Norton Security (/thread-465.html)



Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zord - 26.04.2012

To jest prawdopodobnie Norton WinDoctor z pakietu Norton System Works

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - paradise7 - 27.04.2012

wiesz coś może zord o Norton Internet Security 2013 beta bo symantec pracuje nad samą aplikacją 6 miesięcy i mówili że beta ma sie pojawić w lipcu ale ja im nie wierze za bardzo oni chyba przebudowują aplikacje taj jak wersje 2009. masz może screen z testów zewnętrznych bardzo prosze czy macie jakieś informacje na temat Norton 2013 beta wiecie już może coś na temat ego Norton 2013 beta bardzo was proszezord masz może chociaż screeny z wersji beta 2013


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zord - 27.04.2012

Na trwają zamknięte beta testy tylko dla wybranych osób głównie pracowników i niewiele wiadomo trzeba czekać


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - paradise7 - 28.04.2012

czy mógłbyś pokazać screeny z wersji Norton 2013 beta.rok temu a doładnie 11 kwietnia wstawiłeś na forum safegroup Norton 2012 beta screeny tylko wtedy w tym dniu był on udostępniony do zewnętrznych testówpomimo tego wstawiłeś screeny z wersji Norton Internet Security 2012 beta.
czy mogłbyś wstawić jakieś screeny,a najlepiej jakyś wstawił kilka screenów np,jak on wygląda ,jakie ma skanowanie , jak wyglądają ustawienia,ogólnie czy jest on choć troche podobny do wersji 2012.jak wygląda instalacja wersji beta czy kolor interfejsu jest biały.kiedy najwcześniej wstawisz wersje beta Norton 2013 na safegroup.jak rozmawiałem z firmą symantec i powiedzieli mi że niby będzie 30 maj ale czy to prawda tak do końca nie wiem oni podają różne daty,ale coś za bardzo im się nie spieszy z wydaniem wersji beta,może dlatego że chcą przbudować pakiet od nowa.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - KaMiL - 28.04.2012

Jak ma wstawic screeny, skoro jest wyraznie napisane, ze na razie trwaja zamkniete testy..... To, ze rok temu byla beta 2012, nie znaczy, ze w tym samym miesiacu i dniu powinna pojawic sie 2013...


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - ktośtam - 28.04.2012

@ paradise7 : Może zacznij używać wielkich liter, bo nie da się czytać tego co piszesz (pomijając już fakt, że piszesz straszne pierdoły).


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - paradise7 - 29.04.2012

ZORD jak będziesz coś wiedział o Norton Internet Securty 2013 beta to daj znać tutajmi powiedzieli że beta ukaże 30 maja a potem powiedzeili że 1 maja ale ja im nie wierze


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - KaMiL - 29.04.2012

Przestan wszystkie watki o AV zasmiecac pytaniami o nowe wersje. Jak zord bedzie cos wiedzial, to nam o tym na pewno napisze. I zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych!


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 29.04.2012

kamil10506 napisał(a):Przestan wszystkie watki o AV zasmiecac pytaniami o nowe wersje. Jak zord bedzie cos wiedzial, to nam o tym na pewno napisze. I zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych!
Tu aczej nie ma się co dziwić. Mi się wydaję że paradise nie jest polakiem i jedzie na translatorze. A co dopiero używać poprawnie interpunkcji.

Co do nortona , o cały czas wszystko o wersji 2013 jest owiane wielką tajemnicą. Ciekawe jak im to wyjdzie , czy symantec teżda ciała i nie okaże nic ciekawego jak już zrobiło to kilku głównych graczy w tej branży.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Galactico - 29.04.2012

Mam pytanie za 100 punktów. Postawiłem na nowo system i wgrałem Nortona (90 dniowa wersja tak na marginesie) i jest to wersja 19.1.0.28. Jak zaktualizować do najnowszej wersji?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Konto usunięte - 29.04.2012

Uruchom ręcznie live update. Na pewno poprosi o restart po pobraniu i wrzuceniu aktualek.
Wtedy robisz restart, a po nim powtarzasz ręczne odpalenie live update.
Możliwe, że będzie w taki sposób prosił o restart nawet 3-4 razy, robisz "do skutku".


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Galactico - 29.04.2012

Ok. Dzięki. Pomogło. Mam już najnowszą wersję.


Dodano: 29 kwie 2012, 14:48

Czy da się zmienić język z angielskiego na polski w programie? Szperałem w ustawieniach, ale nie znalazłem.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zord - 29.04.2012

Nie da się zmienić, język jest tylko taki jaki się zainstaluje


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 29.04.2012

Spisz key ,zapisz go . Odinstaluj eng i zainstaluj pl.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Jkkos - 02.05.2012

Pamiętam że używałem kiedyś tego pakietu.Niestety miał on jedną wadę przez którą musiałem z niego zrezygnować: był zbyt zautomatyzowany,gdy wykrył wirusa automatycznie go usuwał nie pytając mię o zgodę.Teraz pytanie do doświadczonych weteranów Nortona:Czy Norton IS/Norton 360 można ustawić tak aby przy wykryciu wirusa program pytał mię co ma z tym wirusem zrobić? Albo chociaż jeśli już ma być automatem to żeby zamiast automatycznie usuwać wirusy to niech przenosi je do kwarantanny z możliwością przywrócenia.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - ktośtam - 02.05.2012

Oczywiście, że się da:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Eugeniusz - 02.05.2012

Ale to tylko dotyczy ochrony SONAR. Jak wykryje w realitime to i tak usunie bez zająknięcia.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - vlchd - 02.05.2012

Dawno go nie używałem, ale na pewno jest taka opcja


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - paradise7 - 03.05.2012

Jest już Norton 2013 beta na symantecu zord czy mogłbyś wstawić screeny


Nowe pakiety Symantec-a BETA - facecik - 03.05.2012

Tu pobieramy , i rejestrujemy konto, na mail-a dostajemy 14 dniowy klucz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Our best protection and performance ever
Compatible with Windows 8 Consumer Preview
Norton Protection System: Four unique layers of protection keep you and your Stuff safe from threats, so you can go more places and do more things online without worry.
Browser Protection: Gives you the freedom to safely surf, shop, socialize, and enjoy all of your favorite online activities by stopping online threats before they can reach you and your Stuff.
SONAR 4 Behavioral Protection: Protects you and your Stuff from threats that haven’t even been indentified yet, so you can share files and go online safely, without having to wait for updates.

Parę fotek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fotki z NIS-a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]