SafeGroup
Norton Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Norton Security (/thread-465.html)



Re: Norton Internet Security / Norton 360 - damian.z - 02.02.2012

lukasamd napisał(a):Sprawdzałem przez cały dzień no i nic... wkurzyłem się, zainstalowałem wersję ENG, no i jest najnowsza.

Mi zanim się zaktualizowało to musiałem z 10 aktualizować, ale tak jak napisałem, udało sięSmile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - slawektor - 02.02.2012

lukasamd napisał(a):Sprawdzałem przez cały dzień no i nic... wkurzyłem się, zainstalowałem wersję ENG, no i jest najnowsza.

Może przyczyną są jakieś pozostałości w C:\ProgramData, są tam foldery Norton i NortonInstaller, zostają nawet jak się używa do odinstalowania Norton Removal Tool.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - KaMiL - 02.02.2012

Jednego nie mogę zrozumieć: czy twórcy naprawdę nie mogę poprawić płynności animacji, np. kiedy klika się w Zaawansowane? Przejście okna jest bardzo lagujące...


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 02.02.2012

Kamil nie czytałeśminimalnych wymagań? karta grafiki z minimum 2 gb ramu;] .... A tak już na serio to jest zdecydowanie za późno na takie zmiany o których piszesz. Idź na forum coomunity i w temacie propozycje naświetl swoją ideę na wersje 2013.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - KaMiL - 02.02.2012

bardok206 napisał(a):Idź na forum coomunity i w temacie propozycje naświetl swoją ideę na wersje 2013.

Też tak zrobię, tylko nie wierzę, żeby nikt o tym nie wspomniał, a problem jest na pewno od wersji 2011, bo takiej używałem...


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 02.02.2012

Ale grzebanie i zmienianie tego w kodzie wiązać się może z poświęceniem wiele czasu. Dla czego?Tylko dla czystej kosmetyki. moim zdaniem lepiej poświęcić czas na naprawę poważnych bugów.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Konto usunięte - 02.02.2012

kamil10506 napisał(a):Jednego nie mogę zrozumieć: czy twórcy naprawdę nie mogę poprawić płynności animacji, np. kiedy klika się w Zaawansowane? Przejście okna jest bardzo lagujące...


U mnie jest to samo, ale co ciekawe, nie na każdym komputerze. Na jednym z GF 9200 śmiga...
Nie wiem z czego to wynika, ale faktycznie wkurza. Animowany obrót przy zmianie zakładki na wydajność działa dobrze, ale to wysuwanie opcji po kliknięciu na zaawansowane to istna parodia.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zord - 03.02.2012

Polskie wersje 19.5 do pobrania

Norton Internet Security 2012 19.5.0.145

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Norton AntiVirus 2012 19.5.0.145

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 03.02.2012

No już myślałem że ten dzień nie nastanie ii zawsze będzie trzeba ściągać 2 wersje i robić 5 restartów ; ] . Dzięki za linki.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 05.02.2012

Czy nastąpiła wraz z nowa wersją jakaś zmiana w trialach? To pl czy eng jest na starcie 15 dni.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - tachion - 05.02.2012

pl jest na 15 dni


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 05.02.2012

Mam pytanie czy ktoświe więcej na temat wysyłania(automatycznego) plików do analizy?Dokładnie kiedyone są wysyłane? Np w historii albo w po ręcznym dodaniu do kwarantanny i wysłaniu pliku manualnie. Jest tak że plik taki i tak do wysyłki- status - oczekiwanie. Kiedy on zostanie wysłany. Czy np skanujac pliki ( jakis zostanie oznaczony do wysyłki) a za chwile usuwamy je ręcznie, czy np taki plik został gdzieś przekopiowany? Czy już go nie wyśle?


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zord - 05.02.2012

one się zapisują w folderze ccSubSDK ale z tego co zauważyłem po pewnym czasie Norton przestaje w ogóle je wysyłać


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - slawektor - 06.02.2012

Jeśli wierzyć, to ten pasek lekki nie jest:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Konto usunięte - 06.02.2012

To jest chyba miejsce na dysku, więc niewiele to ma do lekkości czyli CPU i RAM.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - slawektor - 07.02.2012

Racja, chodziło mi o miejsce na dysku.


Norton 360 v6 wersja finalna - zord - 07.02.2012

Dostępna jest finalna wersja Norton 360 v6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W tej wersji dodano ostatnią wersje silnika 19,5 dostępną w produktach z serii 2012 oraz SONAR wersja 4.0
Udoskonalono mechanizm kopii zapasowych ,producent też odświeżył wygląd programu
download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - slawektor - 08.02.2012

Nie wiem czy w poprzedniej wersji była możliwość czyszczenia Firefoxa. Opcja jest w Ustawieniach Administracyjnych standardowo wyłączona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - bardok206 - 09.02.2012

Nie macie problemów z najnowszym chrome i wtyczką symanteca? Nie działa w pełni stabilnie i raz wywaliło mi rozszerzenie nortona. Jak wcześniej na becie,dlatego wróciłem do stabilnej 16, a teraz przyszła aktualizacja i to samo.


Dodano: 09 lut 2012, 21:42

Podbijam i opiszę sytuacje jak to wygląda u mnie. Wersja wtyczki to 2012.5.0.140 .Przy starcie przeglądarki w oknie adresu wpisuje np:test1 Owteira wyiki i wszystko jest ok, po czym raz jeszcze (w oknie test1) wpisuje w pasku adresu np test2. I tu nie mamjuż żadnej reputacji (jakby wtyczka by ła nieaktywna). Może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć. Miałęm taki problem z beta 17 i własnie z tego powodu wróciłem do stabilnej 16. A wczoraj po aktualizacjita przypadłość wróciła.

edit: zainstalowałem ponownie betę, po kilku chwilach przemyśleń wyłączyłem dynamiczne wyszukiwanie.Problem zniknął.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - slawektor - 17.02.2012

Ta wersja Nortona jest już przygotowana z myślą o Windows 8.
Cytat: Norton ściśle współpracuje z firmą Microsoft, aby upewnić się, że Norton 360 w wersji 6 będzie w stanie uruchomić na Windows 8
źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]