SafeGroup
Norton Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Norton Security (/thread-465.html)



Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Eru - 05.04.2010

Najłatwiej na moim blogu Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 05.04.2010

Tak jak myślałem - ani 1 szkodnik nie został zablokowany za pomocą Sonara Grin


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - LikwidatoR - 05.04.2010

Pablosss napisał(a):Tak jak myślałem - ani 1 szkodnik nie został zablokowany za pomocą Sonara Grin


"Jeśli ktoś tu jest ślepy / zaślepiony to Ty gdyż wierzysz bezgranicznie w Sonary i ochrony proaktywne podczas gdy te moduły są jeszcze bardzo niedopracowane Smile"

Skąd miałeś taka pewnośćjak chwile temu pisałeś,że są niedopracowane a jak niedopracowane to nie można mieć pewności ,że nie przepuści, gubisz się mistrzuSmile
Tak czy siakAVira może skoczyć ochronie proaktywnej czy ochronie Hips Nortonowi i Kasperskyemu na pompkę, nie umywa się przy nichWink


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 05.04.2010

LikwidatoR napisał(a):Tak czy siakAVira może skoczyć ochronie proaktywnej czy ochronie Hips Nortonowi i Kasperskyemu na pompkę, nie umywa się przy nichWink


No teraz to mnie rozbawiłeś do łez Grin


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - LikwidatoR - 05.04.2010

W teście Eru nic Norton nie przepuścił a avira taaakk więc jak Norton ma być gorszy od aviry. Popatrz na inne testy z nortona to zobaczysz i popytaj zorda i elwisa powiedzą Ci jak ladnie norton sonarem reaguje, oni namietnie testująWink


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 05.04.2010

Właśnie widzę jak pięknie reaguje - kilka prób i żadnej nie zablokował ( Sonarem ) Grin A jeśli mowa o Avirze to w tym teście, poza 1 przypadkiem nawet nie pozwoliła otworzyć linka z zainfekowanym plikiem.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - LikwidatoR - 05.04.2010

Najlepiej jak zainstalujesz Nortona ściągnij z 20 wirów zobaczysz,że wyłapie sonarem jakąś część malware , nie ma bata, aby nie zareagowała ani razu po otworzeniu malwaruSmile Jak mnie pamięć nie myli miałeś niedawno Nortona tylko nie wiem czy 2009 czy 2010Wink


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - yngve - 05.04.2010

Panowie, nie róbcie takich OT''ów. Przypominam, że temat dotyczy NIS''a i NAV 2010 i ograniczamy się do tego zakresu. Wszelkie dyskusje odbiegające od tematu będą kasowane. Jeśli chcecie dyskutować o różnych testach i je oceniać, porównywać róże programy zabezpieczające, to są już takie wątki na forum, wystarczy poszukać i tam dyskutować. Jeśli chcecie rozmawiać o wszystkim i o niczym, to zapraszam na Pogawędki III lub Shoutbox.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - ELWIS1 - 05.04.2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton nie wykrywa wszyskiego Sonarem, ale dosc duza czescSmile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Eugeniusz - 05.04.2010

On potrafi wykryć behawioralnie bez uruchamiania...


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - ELWIS1 - 05.04.2010

Nie oszukujmy sie jednak, bez uruchamiania malo wykrywa.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - polak900 - 05.04.2010

norton nie jest taki zły, ale wolę avirę trochę to dziwne
wkurza mnie w Nortonie jego funkcja suspicious insight która kwalifikuje jako malware to co nie jest malware, bardzo często to się dzieje
avira u mnie jest jako dodatek do zabezpieczenia, ciężko było by to zrobić z Nortonem bo czasami miewa problemy z DW
nie lubię nortona i niechęć do niego jest już bardzo dawna
mogę się zgodzić że sonarem wykrywa ładnie


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Meir - 05.04.2010

Ja tu najdłużej używałem Nortona...nie uskuteczniajcie akademickich gadek tylko zainstalujcie i potestujcie przez rok...mnie wersje 2009 i 2010 nigdy nie zawiodły...dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - cwaniak0 - 05.04.2010

Według mnie Norton jest godnym polecenia produktem ale i tak wolę Kaspra, on ma w sobie to coś Grin


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - krzysiekx - 05.04.2010

Norton jest dobry, używałem na tym komputerze antywirusa i nie było problemów, wykrywalność dobra. A na notebooku sobie siedzi wersja internet security i też nie sprawia żadnemu z użytkowników problemu.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - LikwidatoR - 05.04.2010

ELWIS1 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton nie wykrywa wszyskiego Sonarem, ale dosc duza czescSmile


Mówiłem,że ładnie wykrywa Sonarem, Zord też testował. Pablosss stawia skrzynkę wódki, nie ma bata!!TongueTongue


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 05.04.2010

LikwidatoR napisał(a):Pablosss stawia skrzynkę wódki, nie ma bata!!TongueTongue


Chyba się smakiem obejdziesz bo sprawdza się doskonale to o czym pisałem wcześniej - inne próbki - inne wyniki za to reguły nie ma że zawsze wykrywa bo w teście jaki ja oglądałem żadnego Sonarem nie wykrył Smile


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - ELWIS1 - 06.04.2010

Pablosss napisał(a):Chyba się smakiem obejdziesz bo sprawdza się doskonale to o czym pisałem wcześniej - inne próbki - inne wyniki za to reguły nie ma że zawsze wykrywa bo w teście jaki ja oglądałem żadnego Sonarem nie wykrył Smile


Moze mieli ustawiony Sonar na tryb automatyczny. Ja jade na agresywnymTongue


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - Pablosss - 06.04.2010

Może tak a może nie - fakty są takie jakie widać.


Re: Norton Internet Security / Norton 360 - zbycho - 06.04.2010

A wy w ogóle wiecie na jakiej zasadzie to działa?