SafeGroup
KeyScrambler i wasze opinie - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: KeyScrambler i wasze opinie (/thread-339.html)

Strony: 1 2 3


KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 05.09.2008

Witam,chciałbym poznać wasze zdanie na temat programu KeyScrambler(oczywiście tego za free)ostatnio poczytałem trochę o nim na wildersseciurity.com i opinie na temat tego softu są bardzo dobre,podobno jeden z najlepsztch antikeylogerów.waszym zdaniem wart jest instalacji??????

link do softu dla zainteresowanych

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: KeyScrambler i wasze opinie - Creer - 05.09.2008

Soft jest ok pod warunkiem ze uzywasz Firefoxa, wersja free niestety nie dziala pod Opera, a placic za KS jakos nie mam ochoty odkad do wprowadzania hasel uzywam KeePass''a.
Zreszta nie wszyscy wypowiadali sie pochlebnie o KS, niektorym zmienial wpisywane znaki.


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 05.09.2008

Owszem używam liska jako przeglądarki plus do tego czasem IE7.
Potestuję go troszkę.


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Creer - 25.11.2008

I jak testy Lunatic? Masz jeszcze KeyScramblera? Pojawiala sie nowa wersja 2.3, wlasnie ja testuje wiec nie moge sie wypowiedziec na jej temat.


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 25.11.2008

wiesz zrezygnowałem w tej chwili mam noda na 6 m i myslę nad keypassem


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Creer - 26.11.2008

KeyPass''a uzywam, sprawdza sie doskonale, jednak KeyPass i KeyScrambler to dwa rozne programy, ktore maja inne cele.
Przykladowo, piszac maila, rozmawiajac na komunikatorze, czatujac, piszac na forum, robiac zestawienie/rozliczenie w excelu, etc wszystkie dane chcac nie chca musisz wprowadzac z klawiatury, tutaj KeyPass na niewiele sie zda.
Jesli Twoje zabezpieczenia nie wykryja zagrozenia i w pore go nie zablokuja/usuna - istnieje spore ryzyko ze wiekszosc danych moze zostac przechwycona przez keyloggera.
Zaczalem dostrzegac ten problem stosunkowo niedawno i powaznie zastanawiam sie nad zakupem KeyScrambler''a w wersji Premium ktora zapewnia ochrone takich programow jak m.in. przegladarki internetowe, komunikatory, pakiety Office''a, menedzery hasel w tym KeePass, a nawet okno logowania systemu Windows (pelna lista i wykaz roznic znajduje sie tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

).


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Pablosss - 26.11.2008

Może ktoś znalazł w necie kluczyk do wersji Premium KS? Smile


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Serafin - 26.11.2008

Pablosss napisał(a):Może ktoś znalazł w necie kluczyk do wersji Premium KS? Smile


Nawet nie próbuj prosić o seriala do płatnego programu.


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 26.11.2008

Pablosss a po jaki kij ci kluczyk?,nie lepiej zablokować mu datę aby nie odliczała dni .........i masz triala na całe życie.
są takie softy ale oczywiście nie podam bo Admini mnie poŻrą


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Pablosss - 26.11.2008

Obecnie mam wersję Personal więc kluczyk na Premium by sie przydał Smile Będę wdzięcznySmile


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Creer - 06.12.2008

btw. zauważylem ze niekiedy keyscrambler nie nadaza? (nie wiem) nad tym co pisze i nie odkodowuje w locie tekstu ktory wprowadzam przez co piszac cos zamiast danego slowa lub ciagu liter pojawiaja sie krzaczki ^83%;''Jh... etc.
Naszczescie nie dzieje sie to czesto, ale jednak ma miejsce, to tak w ramach informacji gdyby na forum byla jakas szybko piszaca sekretarka lub sekretarz Wink


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 17.12.2009

uzywa ktoś KeyScrambler i GW?
robiliście test AKLT?


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Eru - 17.12.2009

Ja używam KeyScrambler Personal i DW zresztą co widać w sygnaturce Grin


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 17.12.2009

robiłeś test AKLT przy włączonym DW?


Re: KeyScrambler i wasze opinie - VenomX - 17.12.2009

Program sprawuje się rewelacyjnie, niebawem będę mieć wersje profesjonalną .


Re: KeyScrambler i wasze opinie - lunaticdreams - 17.12.2009

owszem program jest rewelacyjny,co ciekawe nawet gdy w kompie siedzi keyloger to i tak nic nie zdziała........GrinGrinGrinGrinGrin


Re: KeyScrambler i wasze opinie - VenomX - 17.12.2009

Zgadza się, testowałem program na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wszystko sprawnie szyfruje .


Re: KeyScrambler i wasze opinie - ELWIS1 - 17.12.2009

Uzywam od ponad pół roku KeyScramblera wersji proTongue i program jest naprawde swietny. Wersja pro działa pod opera. Szyfruje nawet to co napisze w Gadu-Gadu, notatniku, Wordzie.
Czasem jest tak, ze ktos dostanie szyfrowane znaki (tak jak Creer mowil). Osobiscie polecam.


Re: KeyScrambler i wasze opinie - Creer - 17.12.2009

VenomX, moze ten artykul Ci sie przyda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: KeyScrambler i wasze opinie - VenomX - 17.12.2009

Dobry artykuł CREER Smile