SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - lukmaciej - 28.09.2012

a jest taka możliwość że wgram betę i jak wyjdzie stabilna to on się sam zaktualizuje, bez utraty ustawień?


Re: Online Armor Firewall - preter - 28.09.2012

lukmaciej napisał(a):a jest taka możliwość że wgram betę i jak wyjdzie stabilna to on się sam zaktualizuje, bez utraty ustawień?

Tak, kwestia zaznaczenia/odznaczenia jednej opcji. W oknie programu klikasz Options i zaznaczasz Beta Updates.


Re: Online Armor Firewall - korbennn - 28.09.2012

Super super wreszcie bd prościej i szybciej i na pewno mój problem od lutego trwajacy zniknie, mam jeszcze 3 msce na użytkowanie i poświęce je na naszego OA - niech rośnie w siłę razem z Eugeniuszem na czele.


Re: Online Armor Firewall - Miquell - 28.09.2012

Świetna wiadomość Smile


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 28.09.2012

facecik napisał(a):Brak polskich liter w programie , czemu ?

Ten błąd dotyczy tylko instalatora, sam program nie ma z tym problemu.
preter napisał(a):Gdzie można zgłaszać błędy odnośnie tłumaczenia?

Najlepiej zrób zrzut i wyślij mi na PW tutaj lub wyślij maila na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Będę wdzięczny - nikt nie jest idealny i mogą zdarzyć się smaczki językowe - nie widzę efektu swojej pracy i muszę sam wyczuć gdzie jest używany dany tekst i jaki jest jego kontekst.

Teraz kilka słów ode mnie.... Trwało to dokładnie dwa lata. Niezliczoną liczbę razy przekładaliśmy premierę: a to Emsisoft kupił OA, a to ja miałem awarię sprzętu, a to pojawiły się informacje o porzuceniu oatranslate. W końcu jednak udało się.

Zrobiliśmy to.
Online Armor jest po polsku.

Co teraz? Poprawienie błędów i domaganie się satysfakcji od tych wszystkich, którzy zarzucali mi że nic nie robiłem w tym kierunku. To była naprawdę ciężka praca - domagam się za to najlepszego piwa Beer


Re: Online Armor Firewall - ichito - 28.09.2012

Doceniamy to Gieniu Grin
Beer


Re: Online Armor Firewall - facecik - 28.09.2012

Gieniu, cały program nie posiada polskich znaków , nie dam fotek bo już go odinstalowałem. Do tego jest problem z aktualizacją tej bety.
Jak wywołałem ręcznie aktualizację, to po restarcie program cofnął się do wersji 5.5 , całe GUI się rozsypało, ale było po polsku Smile
Po kolejnym restarcie program powrócił do wersji 6.Jednak nadal bez polskich znaków.


Re: Online Armor Firewall - preter - 28.09.2012

@facecikto raczej spowodowane jest wersją beta programu. U mnie polskie znaki są wyświetlane poprawnie.

@Eugeniuszbędę słał na e-mail <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->


Re: Online Armor Firewall - facecik - 28.09.2012

Czyli masz wszystko po polsku ? Hmm.. no cóż , w końcu to beta.
Tak czy siak , fajnie , że ten co by nie było świetny firewall z najlepszym wg. mnie HIPS-em jest po polsku .


Re: Online Armor Firewall - ichito - 28.09.2012

- U mnie wszystko ładnie jest po polsku Smile
- program faktycznie instaluje się bardziej w tle i poza ingerencją użytkownika - chodzi o wstępnego kreatora - ale to akurat nie jest dla mnie na plus...niestety wolałem robić instalację bez pełnego kreatora i automatycznego ustawiania reguł
- wszystko chodzi bez zarzutu, ale na słabym systemie lekko odczuwalnie zwalniają niektóre aplikacje np. FreeCommander i XnView
- reszta tylko cieszy...oby bezustannie Grin
Mogę chyba zaryzykować, że wiele lat czekaliśmy na takie obrazki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 28.09.2012

ichito napisał(a):FreeCommander i XnView

Sprawdź czy w programach są oznaczone jako zaufane Smile


Re: Online Armor Firewall - marconnetti - 28.09.2012

Komunikat,Ten program nie wspiera aktualnie uruchomionej wersji WINDOWS ??


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 28.09.2012

Możesz pokazać zrzut ekranu tego komunikatu? Jaka wersja systemu?


Re: Online Armor Firewall - Andy - 28.09.2012

Eugeniuszu duże piwo dla ciebie co tam jeden kufel cała beczka dla Ciebie i za Twoją ciężką pracęBeer


Re: Online Armor Firewall - marconnetti - 28.09.2012

Zainstalowałem w trybie zgodności ,ustawiło się na Windows 98,następnie na to instalacja już bez trybu zgodności i poszło.Windows 8.
No niestety się wysypał,Online Armor.


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 28.09.2012

marconnetti napisał(a):No niestety się wysypał,Online Armor.

Co się stało? Nastąpiła awaria programu, pojawił się problem z kompatybilnością? Podaj proszę więcej informacji.

//Swoją drogą... praca pracownika pomocy technicznej jest bardzo ciężka...


Re: Online Armor Firewall - marconnetti - 28.09.2012

Po restarcie już się nie włączył,nie można go było odinstalować,tylko w trybie awaryjnym Facepalm


Re: Online Armor Firewall - Andy - 28.09.2012

Eugeniuszu mam pytanie czy stare klucze do OA 5.5 będą działały z najnowszą wersją programu?


Re: Online Armor Firewall - Eugeniusz - 28.09.2012

Oczywiście że tak.


Re: Online Armor Firewall - Andy - 28.09.2012

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź Smile