SafeGroup
Privatefirewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Privatefirewall (/thread-1117.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Privatefirewall - art-e - 12.07.2012

No właśnie testuje OA.

W pierwszym wrażeniu spodobał mi się nawet. Fajny podgląd na sieć i taki dostępny.

Dziś instalowałem jakieś aktualizacje windowsa i nie wiem czy to przez to czy nie ale windows staruje chyba z 5 min i szlag mnie trafia.

Po wyłączeniu OA ze startu systemu, windows ładuje się szybko.

Ponieważ testuje go 1 dzień raptem, nie zdążyłem sprawdzić czy przed tymi aktualizacjami też się z tym OA windows tak długo ładował.


Re: Privatefirewall - Eugeniusz - 12.07.2012

Zajrzyj w Programs i sprawdź czy masz coś allowed, ale nie trusted (zaznacz hide trusted). Upewnij się że wpisy dotyczą bezpiecznych aplikacji i wciśnij Ctrl+A, potem kilknij trust.

Sprawdź czy w History nie ma jakichś wpisów. Pamiętaj by mieć aktualną wersję OA - 5.5.0.1616. Pomóc może jeszcze wrzucenie Learning mode i wykonanie restartu systemu.
A tak w ogóle to zbaczamy z tematu None


Re: Privatefirewall - Miquell - 12.07.2012

Eugeniusz napisał(a):A tak w ogóle to zbaczamy z tematu
No właśnie, właśnie Grin

art-e , proponuję poczytanie dostępnych już wątków o OA - ewentualnie założenie nowego tematu.

PS Witaj GieniuSmile


Re: Privatefirewall - art-e - 13.07.2012

Jasne, już zmykam.

dzięki za podpowiedzi.

Pozdrawiam wszystkich.


Re: Privatefirewall - nowy11 - 17.07.2012

Privatefirewallzagościł wreszcie na dobreprogramy.plSmile


Re: Privatefirewall - andrzej76 - 17.07.2012

Nowa wersja Privatefirewall-a 7.0.28.1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Privatefirewall - preter - 18.07.2012

andrzej76 napisał(a):Nowa wersja Privatefirewall-a 7.0.28.1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 7.0.28.1 została wydana 1 czerwca:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Privatefirewall - Arkovianin - 22.07.2012

U mnie ten firewall powodował błędy. Więc mu podziękowałem Smile Zapowiadał się nieźle


Re: Privatefirewall - Andy - 28.07.2012

Arkovianin napisał(a):U mnie ten firewall powodował błędy. Więc mu podziękowałem Smile Zapowiadał się nieźle
A czy mógłbyś napisać jaką masz konfigurację komputera? Jaki system, jaki sprzęt?


Re: Privatefirewall - facecik - 15.01.2013

Pojawiła się nowa wersja tej wg mnie najlepszej darmowej zapory, a może i w ogóle najlepszej .... nareszcie wsparcie dla W8 !
Privatefirewall 7.0.29.1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lista zmian :
RELEASE NOTES- 7.0.29.1, posted 1/15/2013
- Added support for Windows 8(32/64 bit).
- Added Copy Remote IP/s to Clipboard and Copy Selection to Clipboard right mouse click options to firewall log.
- Updated drivers reviewed and tested by Microsoft Winqual.

* Please uninstall the existing version of Privatefirewall and reboot system before installing this update. Custom Process Monitor, Firewall and other product settings can be preserved by exporting (File -> Export Settings) before uninstalling, and importing (File -> Import Settings) after installing updates.


Re: Privatefirewall - ichito - 15.01.2013

Jednej rzeczy...przydatnej jak mniemam...wciąż mi brak w tym programie - czyszczenia lub zaznaczania nieistniejących procesów/lokalizacji (np. plików tymczasowych po instalacjach). Zaznaczanie jest np. w OA a szybkie czyszczenie reguł mamy np. w SS. Niemniej to bardzo dobry soft Smile


Re: Privatefirewall - PascalHP - 15.02.2013

Wie ktoś jak pozwolić aplikacjom w metro na dostęp do sieci z PFW?


Re: Privatefirewall - wortax - 13.03.2013

Jak zablokować wszystkie połączenia przychodzące w Private Firewall ?


Re: Privatefirewall - Pablosss - 03.07.2013

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć dlaczego ten FW po jakimś czasie użytkowania nie może się uruchomić i blokuje dostęp do Mojego komputera i wszystkiego innego na dysku?


Re: Privatefirewall - ziomzielony - 12.07.2013

@Up
Mam to samo i nie wiem co chodzi...
Chciałem zmienić sobie firewalla z OA na ten,bo OA niestety muli mi grę przez neta nawet dodanie do wyjątku nie pomaga poza tym wiele rzeczy trzeba na start dodać do wyjątków żeby się program się odpalił.


Re: Privatefirewall - ichito - 06.10.2013

Po kilku miesiącach ciszy mamy kolejną wersję
Cytat: RELEASE NOTES - 7.0.30.2, posted 10/5/2013
- Added support for Windows 8.1 (32/64 bit).
- Fixed Windows 8 Live Tiles issue.
- Added version query check confirmation.
- Updated drivers reviewed and tested by Microsoft Winqual.

* Please uninstall the existing version of Privatefirewall and reboot system before installing this update. Custom Process Monitor, Firewall and other product settings can be preserved by exporting (File -> Export Settings) before uninstalling, and importing (File -> Import Settings) after installing updates.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Privatefirewall - Konto usunięte - 06.10.2013

Niestety moduł HIPS nadal na nic nie reaguje, przynajmniej pod Win 8.1.


Re: Privatefirewall - Houdini - 27.11.2013

Wróciłem do w7 i chciałem sobie trochę poużywać Privatefirewalla, niestety zaraz po instalacji blokuje neta i żadne ustawienia nie pomagają, nawet wyłączenie aplikacji, tylko odinstalowanie. Spotkał się ktoś z czymś takim?


Re: Privatefirewall - Miquell - 27.11.2013

@ Houdini
Instalowałeś PFW na świeży system czy wcześniej lub aktualnie jest inna zapora(poza systemową) lub dodatkowy HIPS?


Re: Privatefirewall - Houdini - 27.11.2013

Miquell napisał(a):@ Houdini
Instalowałeś PFW na świeży system czy wcześniej lub aktualnie jest inna zapora(poza systemową) lub dodatkowy HIPS?


Kilkudniowy system, miałem już na nim zaistalowanego Spysheltera i LnS ale usunąłem i chciałem Privatefirewalla. Trochę go już czasu używam i nigdy nie sprawiał problemów. Trudno widocznie coś mu nie pasuje w moim systemie.